Wpis z mikrobloga

Honda's usual disaster, which frankly we still don't understand the abyss it is in. The good thing for the world championship are the signings with Gresini of both Fabio Di Giannantonio and Alex Marquez, a rider also ruined by Honda,' he stated before criticizing the Japanese manufacturer again:


Tak w temacie #!$%@? Puiga, a raczej poza Bogdanem mało kto się orientuje w zakulisowych sprawach, a już w ogóle freakiem Hondy jak ja XD

#motogp

  • 18
@Stitch: usunelo mi części cytatu

tu 1 część.

Exchanging Dani Pedrosa for Jorge Lorenzo, for whom he threw in the towel in the third race, was a mistake. And for me, he also made a mistake with Alex Marquez and almost fired him after his first race. And then he was also wrong with Pol Espargaro. And of course, this sporting policy by Honda has been disastrous.
cos czuje razem z marquezem tam będzie budowanie teamu od nowa


@Pan_Orama: teraz to poleciałeś. O ile Puig może zrobić wyjazd, tak jesli Marquez bedzie zdrowy to nie ma opcji.
@Stitch: Jeszcze jakby Marquez z Hondą odszedł to wiele by im nie zostało. Nie ma Pedrosy, Lorenzo, Rossiego. Jakby jeszcze Marqueza nie było to w ogóle już by była stypa. Niech im zrobią jeszcze wyprzedzanie na przycisk. Wywalić te skrzydła w #!$%@? albo ograniczyć do minimum.

Po tej operacji Marquez też będzie potrzebował roku na odbudowanie tych mięśni? Bo przy poprzednich operacjach tak mówili. Nie wiem jak bardzo ta operacja się
Po tej operacji Marquez też będzie potrzebował roku na odbudowanie tych mięśni? Bo przy poprzednich operacjach tak mówili. Nie wiem jak bardzo ta operacja się różniła od poprzednich


@Tiazz: na szczescie nie, bo tu ciagle trwala rehabilitacja i wadliwa byla tylko kosc, wiec jakby po prostu dalej jest kontynuowane i poza ograniczeniem zakresu ruchu i bolem przez to Marq mowil, ze reka sama w sobie sile juz ma taka jak miala
@Stitch: A to nie jest tak, że znowu mu ramię rozcięli razem z mięśniami jak ostatnim razem?

Ciekawe co to za Motocykl zrobi Honda na rok kolejny. Zaraz mu przemalują RCV z 2019/2020 roku i tyle będzie xD