Wpis z mikrobloga

@SlepyBazant: 10 osób? Byś się zdziwił jakie pielgrzymki przychodziły do mnie pod chatę w moim prime. Wymyśliłem tag #rozbiorka71 i nagle okazało się ile osób jest.

@dictionaryman: Jakoś przy 130 flakonie zauwazylem, ze dalej nie mam czego używać i stwierdziłem, ze to idzie za daleko. Straciłem ochotę na rozbiórki i szarpanie się o 10 groszy, bo w 97 roku było taniej i wtedy trzeba było kupić, miałem dość wiecznego rozlewania,
@FELIX90: wg mnie nie doceniasz wartości jaką tworzyłeś na tagu, jak tu zaczynałem to serio myślałem, że jesteś autorytetem, jak Wrocław teraz wystawia @SlepyBazant to gościa szanuję, choć była zwada o wulgaryzmy, więc coś poszło w złą stronę jednak xD
@dictionaryman: bardzo mi miło to czytać. Angażując się w coś, gdzie jest czynnik ludzki, przydałby się mieć więcej cierpliwości niż mam ja. Mikroblog nie jest najszczęśliwszym miejscem do prowadzenia takich rzeczy, ze względu na brak jego przejrzystości. Te dziesiątki identycznych pytań każdego dnia doprowadzały mnie do szału. Chciałem, żeby było fajnie i rzeczowo a zrobiłem toksycznie, bo szlag mnie trafiał, że ktoś nie próbuje się dokopać do odpowiedzi.