Wpis z mikrobloga

@Kuba04: A z tym waleniem ile najdłużej to robiłeś?
Ja tak mam, ze jak juz bym wytrysnął, to na chwile przestaje walić, czekam az sie ustabilizuje i dalej wale. Podczas seksu też można tak robić? Tzn. wyciągac z pochwy na chwile?
  • Odpowiedz
@essos: Jak już byłem w stanie walic powyżej 30 min to przestalem to ze stoperem robic bo przy tym czasie to juz mozna bez konca kontrolować. A nie polecam przestawac r----ć partnerki bo opadnie jej podniecenie
  • Odpowiedz
ale tak łechtaczka to podstawa, o której 90% typów zapomina, że istnieje. Dobre rozgrzanie dotykiem, stymulacją łechtaczki, stymulacja oralna --> s--s


@Barbarastresna: A jak tą łechtaczke stymulować? Wolałbym sie nie brac za oral...

. Moge powiedzieć, że 9/10 moich koleżanek nie ma orgazmów z typami (nie mowie o stalych zwiazkach, tu jest lepiej), czesc z nich udaje, ale na szczescie to już odchodzi powoli w zapomnienie.


@Barbarastresna: One
  • Odpowiedz
@essos: ze dajesz jej buzi i przytulasa po wszystkim. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ewentualnie częstujesz papierosem. Aha… nie zapominaj o zapytaniu się czy było jej dobrze. Wiadomo wtedy ze Ci zależy na niej. Gestem dobroci i szacunku jest tez podanie po seksie szklanki wody i chusteczki dziewczynie i wskazanie gdzie jest łazienka. No chyba ze jesteś u profesjonalistki to gestem dobroci jest danie napiwku na tzw
  • Odpowiedz
@essos: łechtaczkę stymuluj palcem lub palcami, pamiętaj ze musi być poślizg czyli ślina lub lubrykant, żebyś jej nie zatarł do czerwoności. A jak stymulować łechtaczkę to już musisz zobaczyć, bo każda kobieta lubi inny dotyk, jedna słabszy druga mocniejszy. Generalnie zacznij od delikatnego dotyku po łechtaczce, a potem mocniej i mocniej, zobaczysz zreszta reakcje kobiety. I Nie pomyl łechtaczki z cewka moczowa

Yy tak opowiadają dlaczego nie? Kobiety dużo rozmawiają
  • Odpowiedz