Wpis z mikrobloga

właściciel nie pamięta kto wtedy prowadził, więc możesz sobie darować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@amath: u mnie tak właśnie początkowo było, a po 2 tyg list, że ukarany mandatem. Pewnie sobie przypomniał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@carving85: taki rozmiar im przejdzie przez skrzynkę?
  • Odpowiedz
@Lsrd: po pierwsze to nie ja prowadzilem i to nie moje nagranie, ani nawet wpis, po drugie nikt tu ruchu nie tamowal. Po trzecie ma zachowac taki odstep zeby moc bezproblemowo zachamowac w takiej czy innej sytuacji i z tego co widać spokojnie mógł to zrobić tylko jak to u seby, zwoje w mózgu mu sie przepaliły i musiał przejechać nie dość że na czerwonym, ale też na linii ciągłej.
  • Odpowiedz
@kijanu_riws: No i pewnie by spokojnie zahamowal, ale akurat nie chcial przez jakiegos tamowacza ruchu czekac kolejnego cyklu, gdyby wiecej osob tak jezdzilo to korki by byly mniejsze - zawsze jedno auto mniej. A tak to mamy ludzi co skrecaja z predkoscia 5 km/h, zmienaja pas na lewoskret malo dynamicznie bo czerwone mimo ze dla jadacych na wprost za nimi jest zielone, ruszaja z tego lewoskretu z czasem reakcji 3 sekundy
  • Odpowiedz
@Lsrd: Nie popadajmy ze skrajności w skrajność, ale i tak szczerze to wolę taką fujarę na drodze bo ryzyko że wpieprzy się we mnie swoim autem jest znacznie mniejsze.

No i jak w tym kraju ma być dobrze skoro tacy jak ty albo ten seba nie potrafią dostosować się do ogólnie przyjętych reguł i tworzyć niebezpieczeństwo na drodze żeby zaoszczędzić 2-3 minuty jazdy? Może przesiądź się na taksówkę zanim komuś coś
  • Odpowiedz
@kijanu_riws: Tylko to sumarycznie nie sa 2-3 minuty. Ten jeden cykl moze tak, ale ile razy przez takiego cymbala i utrate jednego cyklu potem trafilem na zamkniety przejazd lub inne niesprzyjajace okolicznosci co sumowalo sie do 15 minut straty. Nie robmy juz z niego takiego seby, jak wjezdzal na przejscie to dopiero zgaslo zolte, codziennie gorsze rzeczy widuje, np. https://www.youtube.com/watch?v=f_awu3nNxZM
  • Odpowiedz