Wpis z mikrobloga

Mam dylemat w co iść, naked czy turystyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na pewno nie będę jeździć na wycieczki po Europie, jednak po mieście też nie, raczej gdzieś po Walonii i zadupiach Arden jak i wokół komina, więc komplet kufrów nie jest potrzebny. Do wyboru mam aktualnie-

f900r ze stocka bądź inne (ale raczej stock bo w konfiguracji drogo wychodzi)
Tracer7 (pewnie nowy z paroma gratami)
versys650 jak wyżej pewnie

Mi się wydaje że najrozsądniej będzie z versysem, najwięcej za najmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednak oczami wyobraźni widzę się na tym bmw

Duże są różnice w wygodzie, ogólnie w jeździe rekreacyjnie między nakedami a turystykami? Co poradzicie? Na piątek jestem umówiony oglądać wszystkie trzy i muszę coś wybrać a dla mnie nie jest to tak oczywiste jak przy wyborze samochodu xD #motocykle #motomirko
  • 5
  • Odpowiedz
F 900 R ma dość pochyloną pozycję nawet jak na nakeda, kwestia ile masz wzrostu i jak lubisz siedzieć.

Duże są różnice w wygodzie, ogólnie w jeździe rekreacyjnie między nakedami a turystykami?

pozycja za kierownicą i ochrona przed wiatrem to główne różnice
  • Odpowiedz
@tluczek_do_kartofli: mnie osobiście się bardzo podobał F900R i byłem zadowolony z przejażdżki, ale jednak nie wiem czy jest mi potrzebna taka moc szczególnie, że lubię pojeździć na torze na małej pojemności, więc gdybym miał zmieniać lepsze byłoby jakieś 600cc. To Twoje pierwsze moto? Wiesz już co chcesz na nim robić? Pierwszy sezon jeździłem wkoło komina, ale potem jak zacząłem jeździć na tor to mi przeszło i teraz się cieszę, że kupiłem
  • Odpowiedz
@tluczek_do_kartofli: tracer 7 wydaje się najbardziej uniwersalny a za nim versys.
Tracer to taki stary dobry fazer, krótki i z szyba, wiec i w mieście się przeciśniesz i masz ochronę od wiatru na przejażdżce, dodatkowo wszystkim znana 2 cylindrówka. Wg mnie najrozsądniejszy wybór. Versys jest bodajze troche dłuższy, chyba ze się mylę
  • Odpowiedz