Wpis z mikrobloga

@Nowelizacja: Pytanie do osób, które były w dłuższych związkach.
Uważacie, że jest jakaś korelacja pomiędzy długością relacji i zaangażowaniem, a tym, że "zauroczyliście się" w partnerze szybko albo po pewnym czasie? W sensie, które związki według was mają większą szansę przetrwać, takie "od pierwszego wejrzenia", bardzo intensywne czy takie, w których po kilku randkach pojawia się uczucie i rozwój relacji trwa dłużej?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

które związki według was mają większą szansę przetrwać

@Nowelizacja: takie, w których obie strony spełniają swoje potrzeby. Reszta to pierdoły i zabobony.
Osobną sprawą jest jeszcze oderwanie się od pojęcia "przetrwania" dla samego przetrwania, a skupienie się na jakości tego związku (toksyczne związki potrafią być cholernie trwałe, mimo że wyniszczające).
  • Odpowiedz
@Nowelizacja: Miałem dziewczynę z którą poleciałem w ślinę po 2. randce (2 tygodnie znajomosci) i związek przetrwał miesiąc. Z drugiej strony kumpelowalem się z laską z 2 lata (wspólne góry, rowery itd.) i podczas jednego wyjazdu poleciałem z nią w ślinę i tak już lecimy se w ślinę od 4 lat. W ogóle według mnie związek, w którym znasz się z laską praktycznie jak brat z siostrą to najlepsze co
  • Odpowiedz
Z punktu widzenia kobiety nie ma to znaczenia, bo jesteście #!$%@? i wasze uczucie zaczyna się losowo, bo zależy od sytuacji, miejsca i waszego nastroju.


@Jah00: nie miałeś nigdy sytuacji, w której ktoś ci się podobał tak średnio/ nie podobał, ale pod wpływem innych czynników sile tą osobą zainteresowałeś pod względem związku?
  • Odpowiedz
@Nowelizacja: Mnie się zaczyna podobać dziewczyna jak mi wskakuje do łóżka. Nie ma co porównywać kobiet i mężczyzn, bo patrzymy na różne cechy. Mężczyźni używają wzroku i od razu wiedzą na czym stoją i potem tylko dążą do tego by się wzajemnie polubić i znaleźć wspólne zainteresowania. Natomiast cech, których poszukują kobiety, nie widać na pierwszy rzut oka. One objawiają się z czasem. Dlatego kobiety potrzebują czasu. Raz krótszego, raz
  • Odpowiedz
@Nowelizacja: a #!$%@? wie xd. Największe szanse mają przetrwać takie gdzie łączy Cię z kimś coś innego niż fizyczność. A to może wyjść po 15 minutach pierwszej randki albo dopiero po 6 miesiącach.
  • Odpowiedz
@Nowelizacja: Te wszystkie zakochania od 1 wejrzenia to są bajeczki dla niedojrzałych ludzi, niepewnych siebie, często nastolatek, albo osób w kryzysie, gdzie jak ktoś okazuje im ciepło to oni się "#!$%@?ą". Jak ktoś ma w miarę stabilną wartość, psychę i jest dojrzały to zdecydowanie bardziej woli mozolne budowanie relacji i to jest stabilniejsze, wartościowsze itd. No ale niektórzy też mylą pożądanie z miłością, więc nie ma tego efektu dziwnego jak
  • Odpowiedz