Wpis z mikrobloga

To ja się pochwalę swoim pieskiem. Adoptowany ze schorniska w Chorzowie na początku Listopada wraz z moim #rozowypasek. Wabi się Yogi i z tego co się domyślamy to mieszaniec Terriera z inną rasą. Urwis jak cholera, gryzie wszystko i wszystkich. Ale kochamy go strasznie, a uczucie że takiemu szczeniakowi daliśmy dom jest genialne. Pierwsze zdjęcie z pierwszego dnia u nas. Teraz już dwa razy większy jest :)

#pokazpsa #adoptujpsa #piesek
Nizki - To ja się pochwalę swoim pieskiem. Adoptowany ze schorniska w Chorzowie na po...

źródło: comment_dyGledNLx7agZu1uqTqKfAMZPSu1OqHM.jpg

Pobierz
  • 18
  • 0
@aniawplaszczu: dzięki. Jest rozrabiaka z niego niezły zwłaszcza jeżeli zostawi się go samego na chwile. Wtedy wszystko w zasięgu jego wzroku zaciąga do swojego łóżeczka. Tak na złość że jest sam :D Dodatkowo uwielbia gryźć ręce nawet jezeli tylko go chcesz głaskać. O sikaniu już nie mowię :) tak pozatym, to jest kochany ;)
  • 0
@aniawplaszczu: no ja mam nadzieje, że się go jakoś uda wytresować. Nie oczekuję żeby mi kapcie rano przynosił no ale chociaż na podstawowe komendy reagował. Czas pokaże :)
@Nizki: Mam dwa piesy i jeden z nich (też mieszaniec, btw) jest tak chętny do wykonywania komend, że jak mu tylko powiesz "Siad!", to on siada, podaje łapę i kładzie się w oczekiwaniu na drapanie :D Full serwis, słuchaj. Powodzenia raz jeszcze!