Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dizzy126: tlou2 to genialna gra.
Super animacja
Piękna grafika
Wspaniały gameplay
Ciekawa historia
Barwne postaci

Minusy
Abby jako LGBT na sterydach
A że główną bohaterką ma dziewczynę to nie było na siłę w sumie. Nie czułem że to źle poprowadzone było jedynie #!$%@? Abby nie pasowała.
Tlou2 9/10 bo God of war ma 10/10 :P
@PanPrezes_PL: Ja z mojej strony motyw LGBT to uważałem za znak naszych czasów, nie koncentrowałem się na tym zupełnie. Mnie w całej tej historii urzekły starania twórców by człowiek zastanowił się, co by zrobił na ich miejscu i próba ukazania jak bardzo wyniszczająca i pociągająca za sobą dodatkowe ofiary jest zemsta. Raju, ciekaw jestem co czuły osoby które mocno zżyły się z bohaterami z jedynki i musiały wejść w skórę Abby
@PanPrezes_PL: To według mnie jest pierwszy podstawowy zarzut wobec tej gry xD Niestety wielu nie doceniło tego co tym zabiegiem scenarzysci chcieli nam ukazać. Nie kolejną, nomen omen, super przygodę tralala, tylko historię i towarzyszące jej emocje, które wstrząną graczem do tego stopnia, że niektórzy porzucą chęć przejścia gry. Dla mnie normalnie niespotykane zachowanie twórców, którzy nie poszli za gwarancją zadowolenia i sprzedaży, tylko stworzyli coś, co potrafi człowieka doprowadzić do
@vulcanitu: A nie pamiętam nawet. Za młodu tam się gdzieś spotykali z Owenem, ale było widać że mocno jest zaangażowana we wszystkie ćwiczenia ich grupy, bo zamiast skupiać się na zabawie, to ciągnęła na te ich zajęcia czy co. No i pewnie śmierć ojca ją motywowała żeby znaleźć i #!$%@?ć tego co go zabił
Jedynka Ci podeszła


@Niebadzlosiem: Jak była jedynka to ja miałem inne rzeczy do roboty niż granie, może spróbuje jak wyjdzie na PC, bo jestem teraz pcmr. Resztę opisałem wyżej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ja to bardziej jestem chłop od turówek i śmiesznych rpgów pokroju dark soulsów.