Wpis z mikrobloga

@piteross grałem i przyjemne doświadczenie, coś innego po prostu a skończyłem ponad 600 tytułów. Symulator chodzenia z przyjemną historią i fajnymi questami polegającymi na niewymagającej eksploatacji. W dodatku historia całkiem fajna, nic specjalnego ale grało się przyjemnie ¯_(ツ)_/¯
@szad7: Jak sobie patrzyłem na ppe i komentarze chwilę po wydaniu gry, to był nieopisany ból dup o to xD Niektórzy uznali to za obrazę i postanowili nie kończyć gry xD Więc podejrzewam że więcej ludzi jest niezadowolonych, ale to tylko moje domysły bo nie znam proporcji jak jest naprawdę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@manikcs: no coś w tym jest że exy od Sony mają te +2 do zajebistosci ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam obie konsole ale pod względem exów na xklocku jestem mocno zawiedziony. W tym roku ps5 będzie miało łącznie 3 bardzo mocne exy a na Xboxie że tak powiem wieje #!$%@? pod tym względem, no bo oprócz FH5/Halo Infinite co takiego nowego wyszło?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanPrezes_PL: ale gościu co ty do mnie #!$%@? w ogóle z dupy jakieś wnioski i to po tygodniu xD co mnie obchodzi, co kto ma, co na co wychodzi. Obchodzi mnie tyle że marketing robi ludzi w #!$%@? nazywając daną rzecz tak a nie inaczej a Ty to powielasz