Wpis z mikrobloga

Ogólnie może myślisz że tylko udajesz idiotę. A tak naprawdę reagujesz jak pies Pawłowa na hasło Mentzen/Prawica.

Grzegorz Braun albo Krul jakby to zobaczyli to by cię od lewaków zwyzywali. A ten wasz żołdak jablonowski czy jak on tam ma to by już gnał w twoją stronę z bagnetem


@koniecswiatajestbliski: Już był twitterowicz który screena z mojego trolla skomentował odpowiednio, za mój awatar.
milymirek - Ogólnie może myślisz że tylko udajesz idiotę. A tak naprawdę reagujesz ja...

źródło: comment_1658994748ypooLBkAENzrSsstoIk4Su.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@milymirek:

No i jak widzisz, twoje teorie na temat prawicy nie są zgodne z rzeczywistością


To nie jakieś teorie, tylko fakty. Konfederosja wspiera w tej wojnie Putina i jego śmieszną armię. Szkoda, że poszli w tę stronę. Kiedyś sam głosowałem na Krula jak jeszcze miał cokolwiek wspólnego z wolnościową ideą. Teraz to jest taki PiS, tylko bardziej edgy. A logo bardzo ładne, podoba mi się. Pozdrawiam:)
  • Odpowiedz
Kiedyś sam głosowałem na Krula


@koniecswiatajestbliski: Uznaję to za spam, bo nawet nie wierzę że ty wierzysz, że ktoś ci może tutaj na ten temat uwierzyć. xD

Twoje teorie są fałszywe, bo lewica nic nie wie o prawicy, myli się co do prawicy. Za to prawica nie myli się co do lewicy. Tak wynika z badań.
To
milymirek - > Kiedyś sam głosowałem na Krula 

@koniecswiatajestbliski: Uznaję to z...
  • Odpowiedz
właśnie coś słaba ta teoria. Bo ja nawet nie jestem niestety lewakiem, tylko wolnościowcem. Mylisz się ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@koniecswiatajestbliski: Czyli mylisz się co do samego siebie? xD
"Jestem wolnościowcem, głosuję na PiS"? :P
Ale może faktycznie, tutaj pies Pawłowa wziął górę ponad wszystkim. xD
  • Odpowiedz
jaki PiS? Wtf? Nigdy nie zagłosowałem na PiS ani na konfę bo te 2 partie nie mają nic wspólnego z wolnością. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@koniecswiatajestbliski: Lewica, PO, PSL zostaje.
Czysta nie-lewica. :)

Badanie było o różnicy mózgów "liberałów" i konserw. Może masz mózg po prostu liberalny w sensie USAńskim.
A poparcie dla Korwina to tylko wypadek przy pracy. xD
  • Odpowiedz
zostaje jeszcze pan Stanisław Żółtek i jego menelowe plus. Widzisz jak wąskie masz myślenie? Nic dziwnego, pies Pawłowa - mowi Ci to coś? ;)


@koniecswiatajestbliski: Pies Pawłowa to dla ciebie kwestia zakresu myślenia? :D xD
To jest też problem lewicy na wykopie.
Korzystają z negatywnego skojarzenia z jakimś hasłem, ale używają tego hasła bez związku z sytuacją. Albo nawet głupie "jesteś głupi", zamiast "to i to jest głupie bo x
  • Odpowiedz