Wpis z mikrobloga

A o czym tu dyskutować? Jestem pełnym jej zwolennikiem, nawet jeśli niektóre treści (będące jej konsekwencją) cholernie mnie w-------ą ¯_(ツ)_/¯


@Thorrand: No to czyli potępiasz to święte oburzenie na Mentzena kilka dni temu, za to że ogłosił odwołanie swojego spotkani i za to że podał powód odwołania spotkania?
  • Odpowiedz
Mogli odwołać xD A Memcen mógł się oburzać, a ja mogę śmiać się z tego pajaca.


@Thorrand: Co ty kręcisz znowu.
Proste pytanie, dałeś trzy odpowiedzi i żadna na moje pytanie.

Nie pytam czy
  • Odpowiedz
@milymirek:

Wybacz – ale nie znam tego tematu. Słyszałem tylko, że ktoś, gdzieś odwołał mu spotkanie tzn. „P--o z Mencenem".
Nie wiem co mają do tego lewacy, i w sumie mam to w dupie.
  • Odpowiedz
Wybacz – ale nie znam tego tematu. Słyszałem tylko, że ktoś, gdzieś odwołał mu spotkanie tzn. „P--o z Mencenem".

Nie wiem co mają do tego lewacy, i w sumie mam to w dupie.


@Thorrand: Dobra, wierzę ci że nie udajesz greka i nie znasz tematu związanego z Mentzenem. A nóż byś się mógł pośmiać, ale trudno. ;)
  • Odpowiedz
@milymirek:

Niedawno jak ten sam Mentzen ogłosił że spotkanie w Poznaniu odwołane, to na lewicy się posrali, że nie powinien tego ogłaszać ani podawać powodu. xD Coś p--------i o prawie do zrywania umowy w ostatniej chwili. Ale zarzut był o tym że ma o tym Mentzen nie mówić. xD

Teraz jednak powołują się na wolność słowa. xD

Ależ proszę bardzo, tak jak napisałem mamy wolność słowa jak w jednej sprawie
  • Odpowiedz
Teraz jednak powołują się na wolność słowa. xD

Ależ proszę bardzo, tak jak napisałem mamy wolność słowa jak w jednej sprawie tak i w drugiej. W obu się ośmieszył i mam z obydwu bekę xD Koleś nie potrafi zabukować jakiegoś baru a teraz oferuje minimalną płacę za pracę ponad normę xD Gdzie ten sukces memcena lol


@koniecswiatajestbliski: Nie lubisz czytać, co nie?
Ogólnie zachowujecie się jak psy Pawłowa - ktoś wam da sygnał, i jest wam śmiesznie, ale nie wiecie dlaczego.
  • Odpowiedz
Swoją drogą beka, że masz w awku flagę ukraińską. Ciekawe co na to twoja partia, która jest w tym konflikcie w większości po przeciwnej stronie xD


@koniecswiatajestbliski: To jest (podwójne) serduszko a nie flaga, no ale ty wszystko wiesz lepiej. xD

ależ ja rozumiem wszystko bardzo dobrze, lepiej od cb.


@koniecswiatajestbliski: No ale to tylko potwierdzenie teorii z psem Pawłowa.
  • Odpowiedz
@milymirek: oczywiście, że wiem. Czepiasz się tylko szczegółów na siłę. Jeden c--j czy to jest serduszko czy kwiatuszek. Jest w barwach ukraińskich. Grzegorz Braun albo Krul jakby to zobaczyli to by cię od lewaków zwyzywali. A ten wasz żołdak jablonowski czy jak on tam ma to by już gnał w twoją stronę z bagnetem
  • Odpowiedz