Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Halo halo @Palexpres jest sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako, że @dutchtherapy spadło z rowerka to nie mogę powiedzieć, że biorę po -10% od każdej drużyny i słucham państwa XD

Właśnie kończę swoje zapasy i mam dylemat, kogo wybrać jako dostawcę kolejnej partii dobrości. Szczerze powiem, że po wielu testach na licznej ( bo aż 5 osobowej XD ) grupie testowej nie potrafię wyłonić zwycięzcy mojego prywatnego testu #freshbomb #greenout #cbd
Zarówno #hempshot blueberry strong jak i #greenout cirrus mix strong są świetne i jak na razie nie trafiłem na nic, co daje lepsze odczucia po konsumpcji (ʘʘ)
Może wrzucicie jakiś kodzik żeby przechylić szansę zwycięstwa na Waszą stronę? Uroczyście obiecuję zamówić kilka buteleczek (σ ͜ʖσ)

Dorzucam #wykopjointclub i #narkotykizawszespoko bo może ktoś się skusi. Naprawdę polecam jeśli akurat nie możesz czy nie chcesz się upalić jak ciuchcia, ale mieć miły chillout czy nawet śmieszną banię przy większej ilości na raz ( )
misiasio - Halo halo @Palexpres jest sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako, że @dutchtherapy spadło...

źródło: comment_1658912389u36BBr982mZ5oOOD2tQcme.jpg

Pobierz
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hempmont: No to procentowo wygląda ciekawie. Pytanie jak się sprawdzi w działaniu. No ale jak to nowość to nie ma co liczyć na opinie tylko trzeba chyba zaryzykować i zrobić jakąś próbę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@misiasio: Warto popróbować z obu stron. Mi idą właśnie nowe greenouty. Z doświadczenia (a trochę tego przez żołądek przepuściłem) mogę powiedzieć, że Greenouty będą... Jakby to ująć - stabilniejsze. Odczucia po każdym będą podobne, a różnice w zasadzie subtelne, ale zauważalne. Muszę skończyć swoje wielkie porównywanie - pisane po użyciu (pewnie dlatego mi to tak ślamazarnie idzie XD).

Jeśli chodzi o hempshoty - zdecydowanie nie jestem fanem Blueberry. Działa. Działa, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pioter1987: Po całym OG Kush w sensie, że po całej butli na raz? Jeszcze się nie odważyłem na całą butlę czegokolwiek, chyba max to było 20 ml + 10 po godzinie i 5 po kolejnej. Przy freshbomb dawało to kilka godzin konkretnej bani, ale może ja nie mam jakiejś tam tolerki #pdk XD Jednak bardzo ciekawi mnie działanie jak piszesz psychodeliczne to może spróbuję. Tylko nie wiem co ma to żona
@misiasio: To może nie próbuj całej na raz... Jeszcze Ci się bad trip włączy i będzie na mnie XD serio - jak Cię 30ml składa (ja 30ml czuję, ale nie jestem sklepany w 100%) to nie pij całej na raz :)
Jeśli chodzi o hempshoty - zdecydowanie nie jestem fanem Blueberry. Działa. Działa, ale w zasadzie oprócz zjaranej zamuły, uważam, że bardzo mało się po nim dzieje.


@Xali: ++ byczku. Wygrałem to na rozdajo od @Palexpres i testowałem ostatnio
O ile kontakt, wysyłka i wszystko co związane z obsługą sprzedaży 10/10 to same odczucia z tego negatywnie.
5 osób, po 20ml na głowę i praktycznie zamuła total u każdego.

Myślałem, że te
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@epll: zobaczymy - wziąłem na test ze znajomymi klika sztuk różnych, sprawdzimy co w trawie piszczy - jak uda się zebrać po tym info to może recka wpadnie na wykop
@epll: też się zgadzam. Obsługa klienta super, bo na moją prośbę przyspieszyli przesyłkę. Blueberry jest mocny, ale nie jest jakiś przyjemny. Za to np. gelato już lepiej - mimo wszystko moje odczucie jest takie, że hempshoty są mocniejsze ale greenouty dużo bardziej przyjemne, takie euforyczne.