Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu Polak - były bokser zabił młodego Białorusina w Krakowie i Konfederacja nie zrobiła konferencji w tej sprawie, wykopki nie żyją tym tematem na fp tych co ''właczyli myślenie'' też nie jest to wiodacy temat.
Dziwne, w przypadku nożownika w Warszawie tacy byli aktywni do czasu gdy obowiazywała wersja, że to Ukrainiec.

#ukraina #bialorus
#neuropa
  • 32
  • Odpowiedz
@szurszur: Ale uważasz, że bezpieczeństwo białorusinów ze strony polaków w Polsce jest tak samo ważne jak polaków ze strony ukraińców ? Nie nie jest dlatego w pierwszym przypadku temat powinien być olany. Jak białorusini nie czują się bezpieczni to tutaj niech nie przyjeżdżają, a polacy powinni się czuć bezpieczni we własnym kraju. Akurat jesteśmy w momencie w którym nowa siła robocza z zagranicy niekoniecznie jest potrzebna.
  • Odpowiedz
@wygazowane_piwo:

Jak białorusini nie czują się bezpieczni to tutaj niech nie przyjeżdżają, a polacy powinni się czuć bezpieczni we własnym kraju.

Mamy tolerować pijanych sebiksów bijących obcokrajowców i kazać innym nie przyjeźdżać jak nie czują się bezpieczni ? Co za pokrętna logika.

Akurat jesteśmy w momencie w którym nowa siła robocza z zagranicy niekoniecznie jest potrzebna.

Jest bardzo potrzebna, mamy za duże zobowiązania emerytalne, a nikt na siłe w kraju skrajnie
  • Odpowiedz
@ItsGrN:

Mamy tolerować pijanych sebiksów bijących obcokrajowców i kazać innym nie przyjeźdżać jak nie czują się bezpieczni ? Co za pokrętna logika.


Nie nic z tego nie napisałem, nie mamy tolerować ziomek trafi do pierdla i dobrze, nie ma po co tego rozgłaśniać i się tym zajmować jak autor posta sobie życzy. I nie kazać im nie przyjeżdżać tylko jak uważają, że jest niezbyt bezpiecznie to niech nie przyjeżdżają, tylko nawet
  • Odpowiedz
@Onomatop: To ksiazkowy przyklad populizmu, ktory sie dobrze w telewizji oglada jak go polityk wypowiada, a w rzeczywistosci ukrywa tylko fakt ze bezpieczenstwo dwoch osob w kraju nie musi byc jednakowe. Tak jak przyklad ktory podalem, ktory nie lamie zasady Twojego populizmu, bo pokazuje ze bezpieczenstwo obu jest wazne ale polaka wazniejsze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wygazowane_piwo: jak już zmieniłeś miejsce pobytu to pamiętaj że w razie obskoczenia #!$%@? bezpiecznie to miałeś prawo się czuć w obrębie swojej rodzinnej gminy, trzeba było nie wyjeżdżać xD
  • Odpowiedz
@szurszur: najlepsze jest z tym nozownikiem, ze na tym filmiku sprawca sprzedaje kopa ofierze, ofiara przytrzymuje mu noge na co sprawca krzyczy bez zadnego akcentu: "pusc to #!$%@?"; ale elita narodu i tak stwierdzila ze sprawca jest ukr bo osoba nagrywajaca mowila po rusku
  • Odpowiedz
@HowDidWeGetSoDark: @Leniek: @loczyn: Oho nieumiejące czytać neuropki zesrały się, zawołajcie swoje mamy, żeby was przewineły to też swojego rodzaju dbanie o wasze bezpieczeństwo, żebyście się we własnych fekaliach nie utopili.

@Marek_Licyniusz_Krassus: Ale gdzie ja cokolwiek coś takiego napisałem, czytałeś komentarz na który odpowiadałem i co odpowiedziałem ? Powiedziałem tylko, że jak jako polak pojedziesz do niemiec na ogórki, to nie może oczekiwać, że Twoje bezpieczeństwo będzie tak samo
  • Odpowiedz
Oho nieumiejące czytać neuropki zesrały się


@wygazowane_piwo: A nie wydaje ci się, że zwyczajnie #!$%@? głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°) ? Poza tym nie jestem neuropkiem. Tylko zauważam, że takie postawy jak twoja są motorem napędowym dla takich ideologów jak Adolf czy Bandera.
  • Odpowiedz
@Leniek: zdenerwowany ? To, że twój ojciec jest zdenerwowany i cię poniża, bo kupiłeś mu słodkiego desperadosa, zamiast jego ulubionego biedronkowego VIP'a, nie oznacza, że każdy kto cię szkaluje jest zdenerwowany. Neuropek nie potrafiłby mnie ztriggerować.

@HowDidWeGetSoDark: Neuropki to takie baśniowe stworzenia, które populistyczne hasełka wpierd**ają na śniadanie do owsianki w kubeczku z auchan za 1,2zł. Wiadomo równość, miłość, tolerancja bla bla... Każde odstępstwo od tego to faszyzm nazizm i
  • Odpowiedz