Wpis z mikrobloga

Rzeszowskie świętowanie bez krwiodawstwa
Łączny wynik po przeprowadzonych akcjach to: 31,500 l

Niestety. Ponownie nie wypaliło. Sam nie wiem czy to wina lokalizacji (tego że byliśmy dość mocno schowani, ale jednak blisko mety) czy okropnego upału. Mimo prób namówienia przechodniów i zaproszenia ich do nas łącznie krew oddało 7 osób.
Dziękuję Mirkom, którzy przyszli na akcje. ʕʔ

Goście RBF nie byli skłonni oddać krwi, a to oni mieli być kołem zamachowym tej akcji. Czuję rozczarowanko, bo nie tak ta seria wyjazdów miała wyglądać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W sobotę widzimy się w #lodz...
#barylka22 #barylkakrwi #krwiodawstwo #rzeszow
BarylkaKrwi - Rzeszowskie świętowanie bez krwiodawstwa
Łączny wynik po przeprowadzon...

źródło: comment_1658850600QZXq1aPsnc7VLnBuQNBo5W.jpg

Pobierz
  • 39
@Kokokola997: moje pierwsze oddanie było na spontanie własnie, na objazdowej akcji

@BarylkaKrwi: a jak było poprzednio? Dla mnie fatalna data wyszła, tak to bym był z różową.

tego że byliśmy dość mocno schowani, ale jednak blisko mety


To jest połączone z rowerowymi wyścigami co były? Mnie zniechęca, nie jestem z samego Rzeszowa, już na wjeździe policjanty kierowały w inne miejsce. Gdybym planował wtedy zajrzeć to by mnie irytowało szukanie jak
@Kokokola997: O co niby mam mieć kompleksy? Chyba nie o to miasto i to, że napisałem prawdę o Rzeszowie i tym, że to zwykła ciut większa wioska udająca metropolię w Polsce? XDD
Ciebie bardzo boli widzę, że ktoś może mieć inne zdanie o tym mieście niż ty, ale no co poradzę na to? :)
@Voltaire: dlaczego nie było takich głosów gdy padło pytanie o lokalizacje dla konkretnych miast? Zawsze słyszy się, że lepiej tu i tu, ale nikt nie podpowiedział wcześniej.

@sked: więcej bo sam oddałem krew. Gdyby nie to byłby remis.

@dzek: nie było nic poprzednio i nie będzie raczej nic następnego (przynajmniej nie ma w planach robić podobnej akcji w przyszłości). Została ona zorganizowana specjalnie dla społeczności wykopu, a odzew jest