Wpis z mikrobloga

Rogatki uszkodzone, na znak stop nie każdy zwraca uwagę. Z ukrycia wszystko obserwuje straż ochrony kolei (zdjęcia)

Część kierowców poruszających się ul. Turystyczną nie zwraca uwagi, że przed przejazdem kolejowym pojawił się znak stop. Powoduje to niebezpieczeństwo wjechania przed pociąg, a także naraża na mandat, gdyż wszystko obserwują funkcjonariusze.


Wesoło xD
#lublin
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pituch: nie wiem, czy tak z ukrycia. Kamera jest widoczna przed przejazdem, a czarny bus stał tuż przy torowisku obok przejazdu. W sumie interesujące, że zamiast ogarnąć naprawę, stoją, żeby wyrywać mandaty. Jeździ się tam mało komfortowo, ale nie zauważyłem, żeby ktokolwiek śmigał przez przejazd bez opamiętania, choć rzeczywiście mało kto zatrzymuje się do zera
  • Odpowiedz
@Pituch: @CommanderStrax: Jechałem tamtędy dzisiaj. Info o uszkodzonej rogatce było na najmniejszym skrawku tworzywa/metalu jaki znaleźli.
Myślałem że ten bus jest ludzi którzy ogarniają zablokowanie ruchu gdyby ciapong jechał, a tu się okazuje że to maszynka do wspierania budżetu. Brawo.
Nie wyhamowałem do zera, pewnie dostanę od nich bilecik ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz