Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Naprawdę to takie dziwne, że mimo 21 lat wolę siedzieć w domu przed komputerem zamiast poznawać ludzi? Niedawno przyjechała do mnie rodzina w odwiedziny i w pewnym momencie zapytali o kontakt do mnie bo chcą ze mną jakiś mieć. Odpowiedziałem, że mogę podać tylko numer telefonu bo nie mam Facebooka, WhatsAppa, Telegrama czy Instagrama. I jakie było ich zdziwienie. Jak mnie zapytali jak w takim razie kontkatuje się ze znajomymi to odpowiedziałem, że ich nie mam. I teraz najlepsze, goście powiedzieli, że jestem jakiś dziwny (a to ppdobno ja jestem niekulturalny), że jak założę rodzinę skoro nie mam znajomych i siedzę cały czas w domu? I znowu odpowiedziałem, że nie założę w takim razie. I cała litania o tym, że jestem taki, siaki i owaki, że nikt mnie nie lubi i mam się zmienić (to cały czas mówią goście). Lubię takie życie i odpowiada mi ono. Mam pracę, zwierzaka i to mi wystarczy do szczęścia.
#psychologia #zdrowie #rodzina

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62df812bf4aca484db461424
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
@zdjeciegipsu: Pewnych braków socjalnych nie da się później nadrobić i będzie tylko gorzej

Zawsze jest czas na kształtowanie umiejętności społecznych. A te nabyte w późniejszym wieku mogą być nawet bardziej dojrzałe i konstruktywne
Zawsze jest czas na kształtowanie umiejętności społecznych. A te nabyte w późniejszym wieku mogą być nawet bardziej dojrzałe i konstruktywne


@srednibrat: ale w póžniejszym wieku o wiele trudniej kogoś poznać bo ludzie zakładają rodziny i znajomi schodzą na dalszy plan a chęć poznawania nowych jest mniejsza lub ogranicza się do innych par/dzieciatych