Wpis z mikrobloga

Kupiłem przedmiot na #allegrolokalnie i przelałem kasę odrazu. Po 5 dniach braku odzewu ze strony sprzedającego, założyłem spór. Kolejny dzień brak odpowiedzi. Potem allegro wysłało takie coś:

"Sprzedający nie udzielił wyjaśnień w ciągu 24 godzin od rozpoczęcia dyskusji, co narusza nasz Regulamin. Proszę sprzedającego o załączenie potwierdzenia nadania, z widocznym adresem doręczenia.
Jeśli zamówienie nie zostało do tej pory wysłane, proszę o przesłanie potwierdzenia zwrotu pieniędzy.
Mam nadzieję, że sprawa znajdzie pomyślny finał i nie będziemy musieli nakładać sankcji na konto sprzedającego."

Kolejne 24h - brak odpowiedzi.

Ile kurła mam jeszcze tak czekać? Najprostsza sprawa świata - sprzedający nie wysłał towaru i ma wdupie sprawę. Mam coś pisać więcej czy czekać tygodniami?

#allegrolokalnie
#allegro
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ext11: > tak

jak zrobiłeś przelew bezpośrednio na konto chłopa xD to w sumie nie za bardzo ci mogą udostępnić POK choć #!$%@?... na policję zgłoś ;3
  • Odpowiedz
@2020: nieno kupiłem przez Allegro Paczkomaty InPost ale to i tak chyba leci odrazu do chłopa. Allegro tego nie zatrzymuje.
  • Odpowiedz