Wpis z mikrobloga

Cześć, pierwsze 23 tygodni minoxidilu na głowę za mną.

Przesyłam update 28 tygodni po przeszczepie w Turcji (clincana, 3.2k graftów, 20lvl, 3k euro)

Wypadanie włosów całe szczęście ustało... także uff :).

Jak się czuję?

-z przodu z dnia na dzień coraz gęściej
a odnośnie zdrowia:
-ciężko powiedzieć jak z efektami ubocznymi, bo testuję na sobie kilka rzeczy na raz i #!$%@? wie co od czego
-przez jakiś czas czułem lekko pogorszony wzrok, wrócił do normy.
-problemy z koncentracją.. już dużo lepiej.
-rozdrażnienie.. już dużo mniej.
-mgła mózgowa... brak już.
-krótki oddech... medytacja pomogła.
-stany depresyjne... czasami/rzadko

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

-masuję głowę 2x10min dziennie
-alocutan forte/loxon 5% 2x dziennie na koronę głowy od 28 tygodni
-finaster 1.25mg co drugi dzień
-1.5-2mm mikroigłowanie co sobotę wieczorem, wtedy nie nakładam minoxa ani na brodę ani na włosy, bo twarz też co sobotę igłuję xD

Co suplementuję? (stricte na włosy)
-aktualnie tylko finaster (finasteryd) 1.25mg co 2 dzień.
-minox 2x dziennie.

W razie pytań lub porad jestem całkowicie otwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil
źródło: comment_1658832696qHzXcXEvuoXqvbEpE1T8IB.jpg
  • 79
@flown: sprawdz czy reszta organizmu jest zdrowa :) a no i sam Fin to bardzo mała szansa ze będzie lepiej a jedynie ze utrzymasz to co masz…a jeśli miałeś gowno to no :p (chyba ze nie, to przeszczep lecisz)
@s0ngo_ mi by się nie chciało aż tak starać xd dlatego zainwestowałem w dobra maszynkę do włosów i na zero. No ale najważniejsze czuć się dobrze sam z sobą, powodzeniaa
@s0ngo_: @szymkov:

przeszczepione włosy (jeśli przeszczep wykonany był prawidłowo itd itd) nie powinny wypaść, leki typu fin minox bierze się jedynie aby utrzymywać/polepszać efekt Naszych naturalnych włosów


Nie jest to prawdą. Preszczepione włosy też są narażone na łysienie, ale w dużo mniejszym stopniu. Dlatego branie finasterydu jak najbardziej chroni przeszczepione włosy przed wypadaniem.

Tutaj wideo, w którym Dr Sethi to wyjaśnia : https://www.youtube.com/watch?v=rJctY_jvd6U
@s0ngo_: Twój lekarz o ile był lekarzem XD, pracuje w tureckiej klinice all inclusive, gdzie im zależy na kasce, a nie dobru pacjenta.

Ogólnie powinieneś się cieszyć, że otrzymałeś spoko rezultat i to przy niskiej jak na Turcję liczbie graftów(oszczędność donoru), bo ciągle widzę kolejne relacje z niezadowolonymi klientami, co robili u turków.

Na linii włosów masz jakieś grafty wielowłosowe?
@dplus2: tzn musisz spróbować ja wcześniej używałem minoxa ru wcierka na łeb, teraz nie używam minoxa bo we wrzesniu lecę na przeszczep i jestem na proscarze, o ile udało mi się zatrzymać łysienie i coś tam odrasta, ale jest to tak wolny proces że lepiej zrobić przeszczep żeby lepiej to wyglądało i lecieć na jakimś blokerze, ugł wejdź sobie na forum ,, pokonaj łysienie'' sporo dobrych informacji i różnych relacji najlepsze
@s0ngo_: zajebiscie, sledzilem od poczaktu poczynania, wiec milo wejsc teraz po kilku miesiacach i zobaczyc taki progres u Ciebie:) wszystkim którym dupa pekała sie pochowali, nie mysleli o tym jak o maratonie a raczej jak o sprincie, trzymam kciuki dalej, bo efekty swietne:)