Wpis z mikrobloga

Cześć, pierwsze 23 tygodni minoxidilu na głowę za mną.

Przesyłam update 28 tygodni po przeszczepie w Turcji (clincana, 3.2k graftów, 20lvl, 3k euro)

Wypadanie włosów całe szczęście ustało... także uff :).

Jak się czuję?

-z przodu z dnia na dzień coraz gęściej
a odnośnie zdrowia:
-ciężko powiedzieć jak z efektami ubocznymi, bo testuję na sobie kilka rzeczy na raz i #!$%@? wie co od czego
-przez jakiś czas czułem lekko pogorszony wzrok, wrócił do normy.
-problemy z koncentracją.. już dużo lepiej.
-rozdrażnienie.. już dużo mniej.
-mgła mózgowa... brak już.
-krótki oddech... medytacja pomogła.
-stany depresyjne... czasami/rzadko

Co robię, aby był jeszcze lepszy efekt i w przyszłości cieszył się normalnymi włosami?

-masuję głowę 2x10min dziennie
-alocutan forte/loxon 5% 2x dziennie na koronę głowy od 28 tygodni
-finaster 1.25mg co drugi dzień
-1.5-2mm mikroigłowanie co sobotę wieczorem, wtedy nie nakładam minoxa ani na brodę ani na włosy, bo twarz też co sobotę igłuję xD

Co suplementuję? (stricte na włosy)
-aktualnie tylko finaster (finasteryd) 1.25mg co 2 dzień.
-minox 2x dziennie.

W razie pytań lub porad jestem całkowicie otwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#lysienie #looksmaxing #przeszczep #minoxidil
s0ngo_ - Cześć, pierwsze 23 tygodni minoxidilu na głowę za mną.

Przesyłam update 2...

źródło: comment_1658832696qHzXcXEvuoXqvbEpE1T8IB.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@Kreation: jak najbardziej :) jednak z drugiej strony depresja czy obniżona jakoś życia przez #!$%@? za przeproszeniem wygląd dla mnie może mieć większe skutki, także wybrałem mniejsze zło.
  • Odpowiedz
@s0ngo_: Dzięki za foto, no rewelacja! Jeśli nie brałbyś tych suplementów (leków?) to włosy utrzymałyby się, czy mimo przeszczepu zaczęłyby wracać do stanu sprzed? Jak to lekarze oceniają, orientowałeś się? Pytam, bo widziałem tutaj na wypoku komentarze z mnóstwem plusów, że jak się po przeszczepie nie bierze cały czas leków, to wypadną, co wydaje mi się nieprawdą.
  • Odpowiedz
@szymkov: przeszczepione włosy (jeśli przeszczep wykonany był prawidłowo itd itd) nie powinny wypaść, leki typu fin minox bierze się jedynie aby utrzymywać/polepszać efekt Naszych naturalnych włosów. Mój przypadek genetyczny wymaga brania fina czy minoxa, aby efekt był w miarę naturalny, ale Twój już nie musi, wszystko trzeba dobierać pod siebie :).
  • Odpowiedz
@flown: sprawdz czy reszta organizmu jest zdrowa :) a no i sam Fin to bardzo mała szansa ze będzie lepiej a jedynie ze utrzymasz to co masz…a jeśli miałeś gowno to no :p (chyba ze nie, to przeszczep lecisz)
  • Odpowiedz
  • 0
@s0ngo_ mi by się nie chciało aż tak starać xd dlatego zainwestowałem w dobra maszynkę do włosów i na zero. No ale najważniejsze czuć się dobrze sam z sobą, powodzeniaa
  • Odpowiedz
@s0ngo_: @szymkov:

przeszczepione włosy (jeśli przeszczep wykonany był prawidłowo itd itd) nie powinny wypaść, leki typu fin minox bierze się jedynie aby utrzymywać/polepszać efekt Naszych naturalnych włosów


Nie jest to prawdą. Preszczepione włosy też są narażone na łysienie, ale w dużo mniejszym stopniu. Dlatego branie finasterydu jak najbardziej chroni przeszczepione włosy przed wypadaniem.

Tutaj wideo, w którym Dr Sethi to wyjaśnia : https://www.youtube.com/watch?v=rJctY_jvd6U
  • Odpowiedz