Wpis z mikrobloga

Z racji tego ze mam 4 tygodnie urlopy w #szwecja postanowiłem na tydzień poleciec do #polska. Pojechałem do #warszawa na koncert #rammstein ale w tej warszawie tak #!$%@? gownem (kanalizacja) ze stwierdziłem ze nie byl to najlepszy pomysł. Dodatkowo zwiedzałem budynki które rzekomo warto zwiedzic takie jak pomnik Stalina otrzymany w zamian za wywóz Sląskiego węgla do Moskwy (tor którym go wywożono nadal istnieje). Następnie pozwiedzałem kilka pałacyków po czym zakończyłem zwiedzanie pomijajac koncert gdyz chcialem sie z tamtąd jak najszybciej uwolnić wróciłem metrem tylko dla tego ze drogi to jakis koszmar komunikacyjny. Następnie pociąg do Kattowitz który niby taki szybki ale poza Sląskiem jedzie żałośnie wolno.
Niby tydzień w polsce ale oczywiscie w polsce nadal istnieje #covid19 na ktorego oczywiscie musialem zachorowac no super urlop w polsce polecam może poza ziemiami należącymi do Niemiec i Krakowem niczego nie ma ale za to istnieją antyczne choroby. Po wyzdrowieniu mialem jeden dzien na dojazd na #lotnisko w #krakow i co druga osoba kaszlala latem... no ciekawe pewnie grypa ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiem wiecej w #sztokholm na lotnisku kazdy kto kaszlał mowił po polsku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale ja nie oceniam to napewno była grypka przecież nie jestem jak ci #covidioci który namawiają do szczepień czy mycia się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zalesie #takaprawda #gorzkiezale
Rustyyyy - Z racji tego ze mam 4 tygodnie urlopy w #szwecja postanowiłem na tydzień p...

źródło: comment_16588243486m2gT6vL48KCwc7hAi2V0j.jpg

Pobierz
  • 25
@kaaban: prawdopodobnie mieszkasz z mamusią mozliwe ze zbyt dlugo... Ona ci mowi taki wielki chlop a wyprowadzic sie nie umie ty jej mozliwe ze odpowiadasz ok boomer XD

Natomiast jesli wyprowadzisz sie w normanych warunkach to relacje z rodziną niedosc ze nie są zle to nawet w pewnym stopniu sie poprawiają. Mozna nadal nie lubic kraju z ktorego sie wyjechalo natomiast fajnie jest czasem odwiedzic rodzine nie tylko za pomoca internetu
ale w tej warszawie tak #!$%@? gownem (kanalizacja) ze stwierdziłem ze nie byl to najlepszy pomysł


@Rustyyyy: przed przyjazdem do polski trzeba było dupę umyć i majtki zmienić to by ci nie #!$%@?ło gównem nie nauczyli cię jeszcze tego w tej twojej postępowej #szwecji