Wpis z mikrobloga

WTF jak można w moim wieku założyć szczęśliwą rodzinę i nie robić z siebie atencyjnego fagatszona żerującego na innych twórcach, którego jedyną treścią jest wrzucanie zdjęcia wypiętej kloaki z towarzyszącym jej środkowym palcem i poniżanie się publiczne przed śniadym polskim raperem, jestem taka edgy
#famemma #fagata #highleague
Dreamies931 - WTF jak można w moim wieku założyć szczęśliwą rodzinę i nie robić z sie...

źródło: comment_1658821151BIvobr6t1NMzIyi929Lqdl.jpg

Pobierz
  • 29
@Fabriczo: moim zdaniem za bardzo generalizujesz.

@DEJW88: właśnie biorąc pod uwagę jej styl bycia i wypowiedzi, plus ta mina, w kontekście całego zdania brzmi to pogardliwie.

@Damdamo123: masz rację. Ale wydaje mi się, że wykop to nie jej target, ona pewnie nawet tego nie zobaczy. Co innego gdybym wrzucił to na twittera. Wtedy wolne julki pisałyby pewnie to samo co kolega Fabriczo, ale z dodatkiem agresji i nieusprawiedliwionego przeświadczenia
@Marvel7: @Fabriczo: Ale co wy macie za #!$%@? generalizacje, okej jest taki odsetek ludzi to z pewnością, ale tacy ludzie równie #!$%@? poradziliby sobie bez dziecka. Nie każdego interesuje latanie od imprezy do imprezy i #!$%@? się co weekend. Oczywiście dziecko to na pewno duży obowiązek, ale jeśli rodzice są mu w stanie zapewnić w porządku życie i darzyć uczuciem to co w tym złego? Nawet z ekonomicznego punktu widzenia
@Marvel7: Musisz być trollem xd Generalizujesz ludzi w młodym wieku i krytykujesz ich styl życia, którzy tobie niczym nie szkodzą, ja tylko napisałem, że nie powinno się #!$%@?ć komuś w jego decyzje, w tym wątku nie ma nigdzie człowieka, który narzeka na to, że ma dzieci i na nic nie może sobie pozwolić. Skoro komuś nie przeszkadza to, że nie może pojechać na drugi koniec świata i woli spędzić ten czas