Wpis z mikrobloga

Bzdury rozpowszechnianie przez kompletnych ignorantów - akurat z tym rząd PiS nie miał nic wspólnego.


@wolodia: w ogóle xD Polityka zagraniczna nadal jest sterowana przez Tuska i rządy PiSu nie potrafią mu tej władzy zabrać xD
  • Odpowiedz
@Markowsky95: zeby osiagnac Twoj poziom musze uzywac Twoich slow. Jak sie nudzisz swoimi slowami to dla poklasku nie w--------j tagu ktory nie ma nic wspolnego z Twoim wysrywem bo nie kazdy lubi czytac gowno :) Ale zawsze beka z klaunow ktorzy smieja z kogos bedac takimi samymi xD
  • Odpowiedz
@RafDan: beka to z Ciebie, bo masz za niskie IQ, żeby zrozumieć iz tag "wojna" w niczym tutaj nie przeszkadza, ale zawsze musi przyjsc taki przegryw, który się p-------e o byle co zamiast ominąć i iść dalej. Normalny człowiek by tak zrobił, ale nie zakompleksiona istota, która szuka zaczepki np. "RafDan"
Nie jestem taki jak Ty, bo ja bym miał to w chuju kto co pisze na z------m portalu incelu
  • Odpowiedz
@RafDan: wymyśl coś lepszego kolezanko, bo kompletnie ten pocisk Ci nie wyszedł xD chyba o tej porze już twój kamyczek w główce nie pracuje jak trzeba, albo leki zaczęły działać xD
Adios przegrywku wykopowy xD
  • Odpowiedz
@Markowsky95: Znudziłeś mi się już w sumie, szczekasz, aportujesz na zawołanie, i jeszcze się pięknie przedstawiłeś jako wyborca, szkoda że tacy ludzie maja prawo głosu xD I jeszcze na to narzekasz xD

No nic pobawiłem się i starczy. Czarna i klep do sciany, tylko nic nie usuwaj, zeby ludzie wiedzieli jaki jestes patus :D A że wytrenowałem Cię co udowodniłeś, to wiadomo że tak będzie :)
  • Odpowiedz