Wpis z mikrobloga

@czeskiNetoperek: Nie mogę sobie wyobrazić, żeby całe polskie miasto takie jak Gdańsk, Poznań, Wrocław miałoby zniknąć z powierzchni ziemii () Gdzie ludzie mają tysiące wspomnień; budynki, kawiarnie, parki, szkoły, gdzie ludzie spędzali chwile z rodziną i przyjaciółmi, poznawali swoje miłości, dorastali. Nie mówiąc już nawet o Bydgoszczy. (,)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@trtrtrtr: To se wyobraź, że na świecie non stop się takie gówno #!$%@?, bo elity się ze sobą kłócą a szaraki lecą się strzelać XDDDD
  • Odpowiedz
@pieknamarion: wybacz że bardziej współczujemy ludziom którzy wyglądają jak my, mówią podobnie do nas i mają zwyczaje niemal identyczne jak nasze a do tego mieszkają obok. a koło kolan nam wiszą pustynne wojny które trwają tam nieprzerwanie od setek lat i nie robią na nas wrażenia bo to ich "kultura" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@trtrtrtr: sam jestem z Bydgoszczy ale trzeba przyznać ze u nas już się to wydarzyło, i to nawet nie tak dawno ( ͡° ͜ʖ ͡°) przed wojnami (szczególnie przed 1) bromberg to było niemieckie miasto z małą domieszką polakow. Raczej wsie dookoła były polskie. W latach 20-40 praktycznie cała niemiecka populacja Kujaw zniknęła z tych terenów i tylko czasami gdzie niegdzie widać jakieś kępy na polach z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@trtrtrtr: na świecie non stop się takie gówno #!$%@?

@KCPR:

Proszę o przykłady z ostatnich np. 10 lat. Wystarczy mi po jednym przykładzie rocznie kiedy to jeden kraj napadł na drugi i zniszczył oraz przejął pół milionowe miasto inneog kraju.
  • Odpowiedz