Wpis z mikrobloga

Co to za nowa moda rozmowy telefonicznej na trybie głośnomówiącym? Idziesz sobie ulicą i widzisz jak laska trzyma telefon przed twarzą i do niego gada. Oczywiście wszystko słychać o czym rozmawiają. Moja matka też się tak nauczyła. Odbierając telefon od razu ustawia tryb głośny. Przestałem już do niej dzwonić jak jest w pracy bo wiem, że całą rozmowę słyszą jej koleżanki. Obserwuje to głównie u #rozowepaski #gownowpis #kiciochpyta #zalesie
kurcik777 - Co to za nowa moda rozmowy telefonicznej na trybie głośnomówiącym? Idzies...

źródło: comment_1658770225iXfhcshhsUjOhMvFSVRhnb.jpg

Pobierz
  • 8
@Nemayu: ale wiesz przygłupie, że to promieniowanie jest z każdej strony w tak naprawdę, komputer, telefon, telewizor i miliard innych urządzeń, niektórzy mają anteny telekomunikacyjne przy domu, jak słyszę, że ktoś nie przykłada telefonu do ucha z powodu promieniowania to mam taką polewę że #!$%@?
@DontBeatKappa: Dziękuję, że się przed nami wszystkimi przedstawiłeś i pokazałeś swój ograniczony sposób pojmowania i zupełny brak czytania ze zrozumieniem, zupełne braki w mowie i piśmie. Powodzenia L2P

Kreujesz się przed samym sobą na mądrzejeszego niż jesteś, a innych poniżasz zupełnie bezpodstawnie, bo nie zgadzają ci się z twoją wąską wizją świata, wąską, drobną wiedzą, którą można nazwać niewiedzą do której nie chcesz się przyznać przed samym sobą. Nie przyklaskują ci