Wpis z mikrobloga

Witam, jakieś opinie na temat żarcia w proszku? Głównie interesuje mnie #yfood ponieważ lubię nabiał. Miałem uraz kręgosłupa i przez rok nie mogłem za bardzo dźwigać a ni ćwiczyć itp przez co spasłem się strasznie i wstyd na siebie patrzeć. Ważę 105KG przy 176 cm więc już całkiem jak tucznik. Mam dosyć sporo mięśni przykrytych tłuszczem więc chciałbym zredukować wagę do 75-80kg. Nie mam czasu na siłkę ani gotowanie fit obiadków dlatego chciałbym zjeść sobie takiego yfood'a na śniadanko i kolację. Obiad bym sobie zjadł normalny pełnowartościowy w restauracji jakiejś. A na drugie śniadanko Owoce. Razem 1800 kcal max. Dajcie jakies tipy lub własne spostrzerzenia na temat tego typu proszkowego posiłku.
#mirkokoksy #yfood #huel #dieta
  • 7
Dajcie jakies tipy lub własne spostrzerzenia na temat tego typu proszkowego posiłku.


@Dolkien: Moje osobiste doświadczenia bo mam yfooda i huel:

Yfood:
- słodki, smakuje bardzo podobnie do mleka smakowego (a nawet trochę lepiej bo ma więcej smaku)
- straszne gazy mam po tym xD
- szybko się je co jest zaletą i wadą. Szybko w sensie, że można na raz wypić. W górach mi się to sprawdzało ale w domu
@Kryspin013: ja miałem odwrotnie z gazami. Huel jest na białku roślinnym i pewnie dlatego.
yfood jest bardzo smaczny i nawet trochę za słodki jak dla mnie.
Po przetestowaniu stwierdzam że za 9 zł w sklepie kupię sobie więcej i smaczniej niż żarcie w proszku.
Ale nie szybciej.


@Kryspin013: No niby tak. I nie będzie takie zdrowe (chociaż nie wiem ile w tym prawdy o zdrowym proszku). Jednak próbowałem różnych proszków i mimo wszystko jestem na nie.
@Dolkien Zobacz jeszcze supersonic. W smaku lepsze niż huel, gorsze niż yfood ale równie ciekawy skład. Bardziej gęste i sycące.
@Dolkien: W moim przypadku huel dobrze się sprawdza w diecie i ułatwia liczenie kalorii. Na tyle mnie to wkręciło, że huela traktuję jak normalny posiłek i spożywam 2-3 posiłki (po 400 kcal) i uzupełniam jakimiś przekąskami mniej lub bardziej zdrowymi, generalnie takimi gdzie precyzyjnie mogę przeliczyć ile to jest kalorii. Strasznie frustrujące stało się jadanie na mieście oraz robienie obiadów, gdzie ciężko skontrolować liczbę przyjętych kalorii. Obiad domowy to u mnie
za 9 zł w sklepie kupię sobie więcej i smaczniej niż żarcie w proszku


@jarrL: paprykarz szczeciński i 2 kajzerki? Powodzenia. Ja właśnie sobie zamawiam po raz pierwszy Huel Powder v3.0 bo jestem po chorobie, mam skurczony żołądek i sporo kg do zgubienia. No i lato to jest dobry czas na takie rzeczy bo jest ciepło. Zimą będzie czas na rosołek, ziemniaczki i kotleta.
@Dolkien: Jedyny proszek który mi posmakował to właśnie yfood. Próbowałem huele, soilenty, mana i wiele innych ale to jest chyba jedyny który nie miał dla mnie dziwnego posmaku i bardziej płynny niż inne.