Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, chciałbym się czymś pochwalić, bo masa tu negatywnych wpisów. Do tego wypiłem. Jestem z #rozowypasek od 13 lat - odkąd mieliśmy po 20 lat. 3 lata temu wzięliśmy ślub. Z każdym rokiem jest dla mnie coraz piękniejsza. Z każdym rokiem #seks jest coraz lepszy. Robiliśmy razem już takie rzeczy, że wstyd nie tylko pisać, ale i myśleć. Mieliśmy wzloty i upadki, kryzysy, ale jesteśmy razem i mam wrażenie, że jest nam razem coraz lepiej. Rozowy nie tyje, pracuje nad sobą, ćwiczy, do tego inwestujemy w siebie - w rozwoje zawodowe ale też w wygląd, ubraniami, kosmetykami, etc. życie jest dobre. Życzę wszystkim powodzenia w #zwiazki - nie wszystko musi być tak złe, jak się tu często pisze. Z fartem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ddb592ce0173587f2532ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 50
@little_muffin: nie odróżniasz dbania o siebie od zapuszczania się. To widać.

brzuchy rosna

Głównie leniwym bulwom.

naiwnym jest myślenie, że po 20 latach razem twój partner będzie Cię mega kręcił seksualnie

Po kilkunastu latach związku, moja żona wciąż jest dla mnie atrakcyjna. Podoba mi się to, że dba o siebie. Zdaję sobie sprawę z pewnych zmian wynikających z wieku, ale nie robię jej wyrzutów o rzeczy, na które nie ma wpływu.
AnalogowyGrabarz: Tu OP, tylko nie mam tego dziwnego kodu bo nie zapisałem :)

Nie, nigdy nie mieliśmy żadnego rozstania.

Do kolegi wyżej - tak, piszę to bo ściemniam lol, i nie publicznie tylko anonimowo, bo lubie se anonimowo pokłamać. Wszyscy zdrowi?

Post pisałem wczoraj w nocy, dodany został dopiero dzisiaj, nie wiem czemu.

Do kogoś tam wyżej - tak, to, że różowy nie roztył się jest jego oznaką zaangażowania w ten
pozdro dla zwiazku, ktory rozpadnie się przy pierwszym lepszym kryzysie


np okaże się że chłop nie jest robotem i ma emocje albo nie daj borze jakieś  s ł a b o ś c i


@little_muffin:
ale żeś łaskawy! Oby tylko nie brała udziału w jakimś wypadku bo może ci się przestać podobać! I będzie argument do zdrad! ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@little_muffin: nie jesteś najostrzejszym ołówkiem w piórniku, ale to akurat zaskoczenie nie jest, bo to nie pierwszy raz, gdy czytam Twoje komentarze na tym portalu. Wprost napisałem, że bardzo wyraźnie rozgraniczam rzeczy, na które ma się wpływ i te, na które
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: już się przyzwyczaiłam, że dla geniuszy z wykopu jestem zbyt głupia, więc spoko. Takie osobniki jak ty są oczywiście genialne i nieomylne, a jak się je przyłapie na obłudzie, próżności czy skupianiu się na wyglądzie i bycie z kimś tylko ze względu na wygląd to zawsze jest to "wyrwane z kontekstu". Współczuje twojej partnerce, że jest z tego typu facetem.