Wpis z mikrobloga

Jestem debilem i odpadem genetycznym prace nad sobą na pewno zacznę bo paliwo motywacyjne mam a to co piszę jest dowodem że mam w sobie pokorę. Kiedyś rówieśnik powiedział mi "internet nie jest dla Ciebie" zgadzam się jako gość z ASD nawet chcąc być fajnym i śmiesznym wychodzę na freaka i #!$%@? myślałem że inspirując się @bigkahunadick i dodając swoje od siebie żeby to nie było podobne jeden do jeden czy jak to się mówi że dostanę uznanie i będzie git majonez. Szczerze mówiąc nawet myślę odpuścić z kanałem na YT skromnym gdzie mówiłbym o moich przemyśleniach i refleksjach z perspektywy przegrywa genetycznego dzielilbym się wiedzą jaką zdobyłem i także wiedza taka z autopsji bo jakiś tam bagaż doświadczeń za sobą mam. Wiele rzeczy też co tutaj pisałem że zrobię to nie zrobiłem bo nie jestem konsekwentny sr. Ale tym razem obiecuje #usunkonto i nie wracam na nowym acc ani nie pisze z anonimowych. Po prostu definitywnie znikam. To jest moje pożegnanie. Pozdro @SquarexLoserLover i dawniej @Saber9321
Peace
#przegryw #pozegnanie
  • 1