Wpis z mikrobloga

Cześć, wchodziłem w presale Tenset, później w presale Metahero, presale Everdome (co tydzień dostaje 140k sztuk z vestingu), to wszystko dało mega dużo zarobić, ogólnie od ATH portfela jestem -50%, ale to od wkładu w PL to nadal zysk ponad 100x, fajnie. Kwotę, którą posiadam chce pomnożyć tylko lub aż 4x i myślę, że do końca życia nie będę musiał pracować. Co byście zrobili w mojej sytuacji, tak pytam z ciekawości. Jak był spadek BTC na 17600$ to udało mi się zrobić screena, ale nic nie kupiłem, bo burza wtedy u mnie była i słabo net działał. Stakuje Atomy, Evmos itd. działam w wielu ekosystemach. Ogólnie siedzę ciągle na bieżąco w temacie, pochłonęło mnie to totalnie. Zacząłem tak, że w marcu 2017 kupiłem 25 BTC I wszystkie wrzuciłem w 5 programów HYIP i wszystko straciłem, potem w październiku 2017 przelałem 2 BTC komuś kto miał mi to pomnożyć i odzyskać wszystkie straty i się zawinał z tym. Dosłownie zostałem z 3k zł (stracilem oszczedności 5 lat ciezkiej pracy na etacie). Teraz mam straty odrobione wiele razy. Interesuje mnie tylko pomnożenie tego kapitału jeszcze 4 krotnie i nic więcej nie chce :)

#inwestowanie #inwestycje #gielda #pieniadze #oszczedzanie #finanse #zarabianie #kryptowaluty #bitcoin #metahero #everdome #ethereum
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MyOneLife lepiej uważaj na spekulację na shitach, łatwo można się przejechać. Zresztą jak czytam, to sam wiesz najlepiej - zobacz ile byś miał, jakbyś po prostu trzymał tego bitka.

Jak chcesz zagrać na YOLO, to trzymaj te shity i czekaj na kolejną hossę, może żaden z nich się nie #!$%@? bardziej niż teraz na bessie. Jak chcesz zagrać bezpieczne, to możesz przerzucić na bitka - raczej można założyć, że z 20k
  • Odpowiedz
@MyOneLife: zrobiłeś 100x na shitach, dalej śledzisz shity i się jeszcze pytasz jak zrobić 4x? Jeszcze bym zrozumiał jak byś przyznał, że ok chcę zrobić te 4x ale z jak najmniejszym ryzykiem. Ale nie... ty po prostu się chwalisz, że zrobiłeś 100x na shitach i co niby mamy ci przyklaskać czy może podać nazwę gema do kupienia? Nie rozumiem. Zresztą nie siedzę ostatnio w shitach, ale kiedyś było tak, żeby
  • Odpowiedz
@MyOneLife: jeżeli to jest duża kwota i chcesz siedzieć w krypto to chyba po prostu najrozsądniej poczekać kilka lat na kolejne ath bitka, od obecnego poziomu to by musiało być około 80k
  • Odpowiedz