Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 21 lat i mam szczerze dość gówno rad innych ludzi.

Zostałem wychowany na posłuszną osobę, wtłoczono mi do głowy ucz się, znajdź dobrą pracę i dziewczynę i bądź szczęśliwy. A najlepiej jak najszybciej, co byśmy mogli wnuków zobaczyć, a mnie gówno obchodzi czy i kiedy je zobaczycie. Tak samo mam w dupie Wasze rady, aby uczyć się czegoś czego nienawidzę. Co mi po zarobku jako programista15k jeśli psycha mi siądzie?

Bawisz się klockami lego w wieku 15 lat? Ja w twoim wieku już pracował. Jak mnie tego typu odżywki wnerwiały, przez takie coś zj*ebałem sobie 6 lat życia, bo bałem się tego co inni pomyślą. A pracowałeś w tym wieku dlatego, że państwo traktuje zawsze obywatela jak konia pociągowego, mało żarcia, dużo parcia, zajedzie? Następny.. następny, tfu na górali nie mających szacunku do zwierząt

Postanowiłem, że wale to wszystko i robię to na co mam ochote.
Zacznę się ubierać w pastele, zrobię sobie kolczyki, a na zaczepki typu "jesteś gej?", "co inni pomyślą" mam i tak wy*ebane. Trzeba się zastosować do rady pewnego mirka; ktoś się wtrąca w twoje życie? Miej go gdzieś, albo zaakceptuje tym kim jesteś, albo nic nie stracisz bo i tak nie jest Wam po drodze.

Rodzice wiadomo chcą dbać o dzieci, ale jeśli one chcą żyć swoim życiem to niech żyją. Po co im wtłaczać do głowy swoje wizje życia? Niech robią to co sprawia im szczęście.

Przepraszam za wyżalenie, ale musiałem.
Przepraszam za przekleństwa, ale musiałem.

#gorzkiezale #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dd543ece0173587f2521a6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6