Wpis z mikrobloga

#chelsea
Oglądam tylko bramki z meczu w nocy. Dwie pierwsze to przecież jest kryminał w wykonaniu Czalobacha. Zero ustawienia, trzymania lini No nic. Trzecia bramka wydaje mi się, ze spalony. Czwarta bramka to cudowne krycie CHO, tak z odległości 20 metrów xD. Ogólnie Lampard’s defensive style. Makabra xD
  • 7
@Dudek89: @Ostrzewtlumie: Ja tylko przypomnę, że jak AC obejmował stery to miał masakryczne przygotowania. Kłócił się na dzień dobry o transfery i sztab szkoleniowy a później dostawał w meczach towarzyskich. A sezon zakończył się mistrzostwem... Generalnie nie widzę szans na zwycięstwo w BPL ale nie przywiązywałbym wagi do meczów towarzyskich, piłkarze ciężko trenują, dużo podróżują a do tego jeszcze zobowiązania marketingowe. Bardziej martwi budowa drużyny na nowy sezon, nie dość,
@Kristof7: a mnie martwi, szczegolnie komentarz Tuchela po meczu ze jest pełno pilakrzy co chce odejsc. Brak transferow, pilakrze nas odrzucaja, w klubie dalej jest Azpi, Alonso, Werner, Barkley czy inny Kenedy. Ziyech i Pulisic tez cos gadali o grze i checi odejscia. Straszny kwas. Po wygraniu LM mielismy szanse na wzmocnienie druzyny a tylko sie oslablismy bo odeszlo dwoch SO, a Lukaku zawinal sie po sezonie.
Wszystkie druzyny z top6
U nas ofensywa dalej od dwoch lat gra piach.


@Ostrzewtlumie: I to mnie bardziej martwi niż obrona, umówmy się Chelsea gdyby chciała Kounde to miała czas go zakontraktować, ile te negocjacje trwają? Rok? Nic dziwnego, że teraz gdy zgłasza się Barca to woli zostać w la liga.

I o ile ten pomysł z graniem Havertzem w ataku jakoś wygląda to ja nie wiem kto ma go wspierać? Werner się nie przebił
@Kristof7: Kundla osraliśmy bo to Marinka go chciala a Tuchel wolal z Ake gadac dwa tygodnie. A jak nie wyszlo to wrocil do Kundla i ten juz wie ze jest druga opcja to woli isc do Barcy ktora mocno o niego zabiega. I miejsce do zycia lepsze. Rozumiem go totalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogolnie obrone Tuchel ogarnie pewnie ale ten atak faktycznie najbardziej zastanawia. Havertz mnie
@Ostrzewtlumie: Jakieś informacje są o Pavardzie, że jest dostępny. Ograny, doświadczony, może grać na kilku pozycjach - brałbym. Ale jeszcze jeden obrońca do środka i tak by się przydał.

Wernery i Pulisicie to trza jak najszybciej odpalic


A Hakima nie bo jest na profilowym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kristof7: Ja nie wiem, Pavarda kibice Bayernu zbytnio nie cenią, nie lubie takich opcji.

A Hakima nie bo jest na profilowym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kristof7: Najak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale lepiej dla niego żeby odszedł. W taki Milianie by odżył. Tutaj tylko się męczy.

Coraz wiecej się mowi o odejsciu Wernera co mnie mocno jara, nie trawie typa.