Wpis z mikrobloga

Z mieszanymi uczuciami, ale popieram to co robi @rozowyslonikx naciągając chłopów na darmowe obiady. Możecie myśleć, że "co też chłop?!", "postradał zmysły!", ale prawda jest taka, że ktoś musi oduczyć polskich mężczyzn spermienia i cuckoldztwa. Jeżeli facet na pierwsze spotkanie z tindera czy badoo zabiera dziewczynę na drogi obiad i jeszcze za niego płaci, to jak się potem dziwić, że p0lki to takie księżniczki i tylko wymagają? A jak się taki spermiarz natnie raz, drugi czy trzeci to może na następne spotkanie pójdzie po prostu na spacer lub kawę i zacznie znajomość od rozmowy i stopniowego poznawania się, a nie od sponsorowania witamink0m obiadów. A jak się tak stanie to będzie to mała cegiełka na kroku do uregulowania sytuacji na rynku matrymonialnym bo jak wszyscy wiadomo jest ona tragiczna.

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #oswiadczenie
  • 5
  • Odpowiedz
@Szczuroskoczek_: Spermiarza nie oduczysz spermiarstwa nawet jak się natnie 100 razy to i tak dalej będzie próbował. Takim gościom płacenie i wydawanie kasy na kobiety, które wystarczą że się do nich odezwą i z nimi pokażą w zupełności im starcza. Nie pojmuje jak taki spermiarz nie potrafi pojąć że jest tylko bankomatem. Niestety to co robi @rozowyslonikx to pewnie norma wśród większości tinderówek, darmowe żarełko i nie tylko, przecież
  • Odpowiedz
To właśnie będzie napędzać takie spermiarstwo, bo w miejsce jednego przyjdzie 2 nowych


@JonkeJ: w pesymistycznym wariancie tak, w optymistycznym będzie tak jak napisałem.
Niestety wychowanie młodych polaków w matriarchacie też nie pomaga
  • Odpowiedz
@Szczuroskoczek_ @JonekJ
Nie zgadzam się. Po pierwsze samo podejście z jakim ona przychodzi. Nie chce poznać drugiej osoby, od samego początku chce ją tylko wykorzystać. Facet przychodzi z czystymi intencjami (no może nie kiedy jest różnica 26 lat, ale jak są mniej więcej rówieśnikami +- 10 lat). Chłop chce zaimponować kobiecie, bo tego nas uczyli od małego i nie można winić ludzi za to, że wpadli w taki system. No
  • Odpowiedz
@trochelipa: Moralnie to co robi jest złe, ale czasem ktoś musi być "tym złym", żeby zrobić coś korzystnego.

Chłop chce zaimponować kobiecie, bo tego nas uczyli od małego i nie można winić ludzi za to, że wpadli w taki system.


I z tym na tagu #przegryw staramy się walczyć, z tym matriarchatem i simpowaniem. Kto inteligentniejszy to ogarnie, że tak być nie
  • Odpowiedz
@Szczuroskoczek_: Zgadzam się, że czasami potrzebny jest kubeł zimnej wody. Mi zostały wpojone takie wartości, że na pierwszych randkach w życiu to ja płaciłem za pizze, kawe czy piwo. Jak jeden, drugi czy dziesiąty raz dostałem kosza, to teraz zwyczajnie szkoda mi ryzykować głupich 10-20 zł na kawę, bo pewnie znowu nic z tego nie będzie. Ba już nawet do lasek nie podjeżdżam, tylko maks w połowie drogi możemy się
  • Odpowiedz