Wpis z mikrobloga

Przyjdzie mundial i znowu złoto wpadnie.


@cinu4: Z takim graniem to ja nie wiem, czy my w ogóle jakiś medal ugramy. Będzie to samo co na CEV ME - wielkie rozczarowanie.
@cinu4: No niby tak, ale przypomnij sobie jaka tam była jakość na przyjęciu wtedy. Kopaliśmy z zagrywki, nie raz dupę nam ratował blok. Teraz nie ma nic do wyróżnienia, taki Iran nas niszczy w tie-breaku 7:15, gdzie my zawsze się biliśmy z innymi drużynami czasem sety nawet dochodziły do 30 punktów i więcej. No niestety trzeba się powoli przyzwyczajać do regularnego #!$%@?.
taki Iran nas niszczy w tie-breaku 7:15


@Raveen: taki Iran też #!$%@?ł Stanom 3:0, które to Stany nam #!$%@?ły 3:0. W 1 fazie zrobiliśmy 2 miejsce tylko za Włochami. Historia mnie nauczyła, że mecz meczowi nie równy, turniej turniejowi też nie równy.
@cinu4: Tutaj na tym tagu ktoś wcześniej napisał, że jesteśmy dobrzy w zbieraniu punkcików w tabelce, ale nie powinno mieć znaczenia, czy byliśmy na miejscu 2 czy jakimkolwiek innym, bo liczą się mecze o stawkę, które regularnie kiepścimy. Szczerze? Oglądam siatkówkę od wielu lat, pamiętam Prygla na ataku ;) i mogę Ci powiedzieć, że w mojej ocenie obecna reprezentacja nie ma jakości i słabo widzę najbliższe MŚ.