Wpis z mikrobloga

15 dzień bez alko () tzn 2 weekend wleciał bez alkoholu, (bo na tygodniu wogole nie pije) bez kaca wstydu przed #niebieskipasek. On pije okazyjnie lub tam zdarzy się raz w miesiącu whiskey, ja natomiast od kilku lat co weekend piłam do odcięcia, sama, przy kompie, filmie (,) eh nadal mam te myśli bo lubię smak wina piwa, ale nie mam hamulców żeby wiedzieć kiedy przestać pić. Jedna z rzeczy która mnie motywuje to to że idę na studia w UK od września i chce mieć jasny umysł, nie zamulony co weekendowym nawaleniem się jak szpadel, a druga rzecz kupiliśmy wreszcie auto i tylko ja mam prawo jazdy, więc mega się jaram ze mogę sobie podjechać tu i tam i koniec z komunikacją miejską
#alkoholizm #zalesie #uk
  • 23
  • Odpowiedz
@karolina9090: hej możesz w skrócie opowiedzieć, albo namiary na stronkę, forum itp - ile kosztują studia w UK i o czym trzeba wiedzieć zanim się tam człowiek wybierze?

gratulacje że wzięłaś się w garść, zakładam że młoda dziewczyna, wszystko przed tobą, szkoda by to było utopić
  • Odpowiedz
@heniek_8: Ja aplikowałam na uniwersytet w Birmingham https://www.bcu.ac.uk/courses/architecture-ba-hons-with-foundation-2022-23 na architekturę i możesz aplikować z angielska maturą czyli GCSE z matmy przez UCAS albo jak ja z troszkę gorszymi kwalifikacjami czy polska maturą przetłumaczona na angielski u notariusza i Functional skills z matmy. Już w kwietniu trzeba aplikować o pożyczkę studencką na życie jak masz mały albo żaden dochód i na opłacenie studiów przez gov.co.uk i to w sumie tyle wypełniasz
  • Odpowiedz