Wpis z mikrobloga

15 dzień bez alko () tzn 2 weekend wleciał bez alkoholu, (bo na tygodniu wogole nie pije) bez kaca wstydu przed #niebieskipasek. On pije okazyjnie lub tam zdarzy się raz w miesiącu whiskey, ja natomiast od kilku lat co weekend piłam do odcięcia, sama, przy kompie, filmie (,) eh nadal mam te myśli bo lubię smak wina piwa, ale nie mam hamulców żeby wiedzieć kiedy przestać pić. Jedna z rzeczy która mnie motywuje to to że idę na studia w UK od września i chce mieć jasny umysł, nie zamulony co weekendowym nawaleniem się jak szpadel, a druga rzecz kupiliśmy wreszcie auto i tylko ja mam prawo jazdy, więc mega się jaram ze mogę sobie podjechać tu i tam i koniec z komunikacją miejską
#alkoholizm #zalesie #uk
  • 23
@szczurozjadacz: przyznam w ten pierwszy trzeźwy weekend już w pt po pracy czułam mega nerwowość, stres że się nie napije ze ten dni nie będą już takie same. mój partner #!$%@?ł mnie nawet przez to że mrugał powiekami xDddd (na szczęście jest wyrozumiały i jakoś dał radę z jebnieta dziewczyna xD) bo przecież zawsze od lat hehe piwerko o 14 30 zaraz po powrocie z pracy i humor gitówa, i tak
@Narodowy_Czempion: niewiem czy już całkowicie mam skończyć z alko, czy da się nauczyć pić z głową. Mam problem ze jak zaczynam pic to kompletnie nic nie jem, czy to impreza czy w domu piwko, nie jem żeby nie psuć tego uczucia upojenia alkoholowego, nie mam myśli że przytyję czy coś, poprpstu jak zacznę jeść to faza mi opadnie :((( degeneratka
Podobno alkoholicy mają tak moja ciotka na jednej imprezie rodzinnej o
@karolina9090: Polecam serdecznie Beck`s 0%, po pierwsze nie ma w nim za duzo cukru, po drugie malo kaloryczne, po trzecie fajna alternatywa jak sie lubi piwko. Lece nanim juz dobre 8 miesiecy. Pozdrawiam i wytrwalosci zycze, bo z biegiem czasu bez alkoholu jest tylko coraz lepiej !