Wpis z mikrobloga

Co je sie na obiad w domu gdze dwie osoby mają miażdżyce, nadcisnienie, hipercholesterolemie i ogólnie problemy kardiologiczne? Ociekający tłuszczem wieprzowy kotlet mielony, kartofle polane tłuszczem ze smażenia kotleta, a teraz hit fasolka posypana bułką tartą podsmażaną na maśle. To koniec. Nic już więcej nie powiem na ten temat. Nic nie dociera. Mam dość kłótni. To są dorośli ludzie. Jeśli chcą się wpędzić do grobu, to ich sprawa. Ja zrobiłem wszystko co mogłem. Ręce opadają. #medycyna #polskiedomy #polska #dieta #zalesie #przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
@Bipolar-: Domyślam się, ze oprócz tego obiadu to wlatuje mnóstwo słodyczy, od ciast po przetworzone sklepowe produkty słodkie - w tym wypadku największym problemem będzie to powyżej a nie obiad
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bipolar-: to samo u mnie. Nawet jak dziadkowi nogę ucięli (miażdżyca), to tylko przytakiwał na moje uwagi, a żadnych nawyków żywieniowych nie zmienił. Całe życie z babcią mieli nawyk jedzenia ciast i białego pieczywa codziennie.
  • Odpowiedz
@Neur: what? To nie wiesz że to masa węglowodanów? Cukru? Który dostarczany w nadmiarze przerabiany jest przez organizm na tłuszcz i odkłada się na ściankach naczyń krwionośnych? Do szkoły
  • Odpowiedz