Wpis z mikrobloga

@Hahahaha-hehehehe: mnie to nie dziwi bo w ostatnim dziesięcioleciu nastąpiło społeczne przyzwolenie na życie na kredyt. Do tego stopnia, że jeżeli nie posiadasz jakiegoś kredytu to zakładano, że nie masz zdolności kredytowej aby taki kredyt wziąć:) nie masz kredytu? Coś z tobą nie tak. Koleżanka buduje się na kredyt, kolega wziął Toyotę w tanim leasingu, starego iPhone sprzedam wezmę raty i za 80 zł miesięcznie mam najnowszego. A Ty co, dalej
@witam12 coś w tym jest. W którymś programie usłyszałem: a dlaczego pomagamy kredyciarzom? To są osoby, które miały zdolność i mają stałą pracę więc ich stać. Pamiętajcie, że są osoby, których nawet na to nie stać bo mają np umowy śmieciowe i niskie zarobki. Uczestników zamurowalo ze zdziwienia. Sądzili, że ludzie na krecycie to ta najniższą klasa społeczna a tu się okazuje, że nie.
@witam12: Ja chciałem brać w zeszłym roku kredyt na rozwój firmy i jak w banku usłyszeli, że nigdy żadnego kredytu nie miałem to się za głowę chwytali xD nie no jak to? XD odrazu jak wyszedłem to przekleństw po konsole na raty żeby jakaś historie mieć xD swoją drogą dzięki Bogu, że to nie wyszło bo teraz raty by były 3 razy większe i do tego branża w którą chciałem zainwestować
@herbatananoc: Proszę bardzo przyjacielu, już wyjaśniam. Na pewno mamy tu przykład najpopularniejszego kredytu w Polsce a zatem kredytu ze stałą ratą i zmiennym oprocentowaniem, dla którego rata jest stała przez cały okres kredytowania dla danej stopy procentowej, jeżeli stopa pozostania ta sama to rata również się nie zmieni. Gdy natomiast stopa procentowa się zmienia to kredyt jest przeliczany. Stopa procentowa jest powiązana z WIBOREM, który może być aktualizowany co miesiąc, 3