Wpis z mikrobloga

Przepraszam za wpis o narodowości Ukrainy przed banem dałem upust swoim emocjom i chciałem się wyżyć przez to co mnie spotkało. Wiele zrozumiałem od tego czasu. Bez względu na narodowość ludzie dzielą się na ludzi i taborety... Różnorodność jest piękna co chcę powiedzieć że ludzie nie są wszyscy tacy sami..., a o bolesnej przeszłości czasami lepiej zapomnieć i nie być pamiętliwym by się nie zadręczać i popadać w smutek. Ostatnio paliłem z Ukraińcem papierosa, kiedyś sytuacja przypomniało mi się jak gość z mojego osiedla Ukrainiec powiedział niedługo po poznaniu mnie jak się żegnaliśmy, że obije mordę gościom co mają do mnie problem.
#przegryw #przemysleniazdupy #historiazzycia #ukraina #przepraszam #czujezleczlowiek #skrucha #pokora
  • 8
@Szczuroskoczek_: Był podpity XD wyluzuj. Ale wydawał się spoko, a ten co z nim paliłem papierosa też równy gość. Miałem taką akcję, że na chaturbate mi Niemka faka pokazała bo napisałem że jej koleżanka piękna i w moim typie, a ona może być także no... Są ludzie i taborety, a ta ładna mi na końcu buziaka wysłała ( ʖ̯), a ta mniej ładna faka