Wpis z mikrobloga

@Yakooo: zdjecia sie opisuje na monitorach za 8k ojro od sztuki gdzie dicom wazy 15mb a ty mi tu wklejasz gównozdjęcie monitora robione komórką, miej rigcz
  • Odpowiedz
@Strahl: Dodatkowo wyjaśnie Ci pare rzeczy, bo widzę, że chciałeś zabłysnąć i pokazać jaki to nie wiadomo mądry jesteś a to Ty tutaj wyszedleś na największego kretyna.

Po pierwsze primo, nie ma znaczenia, czy prześle Ci takie zdjęcie w jakości 1080p, czy wyeksportowałbym Ci zdjęcie z programu, który robi zdjęcia. Gdybyś miał cokolwiek pojęcia o tym jak działa internet i tego typu portale, to wiedziałbyś, że każde wrzucone zdjęcie jest kompresowane i pod względem technicznym, każde wrzucone zdjęcie będzie miało obniżoną jakość przez zgubienie bardzo dużej ilości próbek. Portale takie jak te nie pozwoliłyby sobie na to, żeby każdy użytkownik mógł wrzucać zdjęcia w 4k, bo znacząco obciążyłoby to serwer i przez to korzystają z automatycznych modułów, które dane zdjęcia po prostu kompresują.

Powiem więcej, zdjęcie z mniejszą ilością pikseli, może być bardziej dokładne przy przesłaniu niż takie, wyciągnięte prosto z programu. Dlaczego? Dlatego, ze moduły kompresujące zdjęcia mają większy margines na gubienie próbek , więc to o czym piszesz jest takim #!$%@?, że daj Pan
  • Odpowiedz
@Yakooo: napisałeś taką ścianę tekstu a nie wiesz że zdjęcia radiologiczne to są robione w formacie dicom a nie żadne 1080p i żaden radiolog z mózgiem nie opisze zdjęcia które nie jest w dicomie?XDD
  • Odpowiedz
@CamusVevo: Ja nie napisalem, że zdjęcie ma 1080p, tylko mówię o zdjęciu wykonanym telefonie mordzix

Dodatkowo dicom to nie jest rozdzielczość, a sposób zapisu i odczytu zdjęcia. Zdjęcie to ma roździelczość 4k
Nie mylimy pojęć coledzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yakooo: tak, dicom to sposób zapisu i odczytu zdjęcia i ten sposób zapisu i odczytu zdjęcia ma skalę szarości zawierającą 65536 odcieni szarego i rozdzielczość pierdyliard razy większą od tego bieda jpg który wrzuciłeś, co oznacza że lekarz radiolog któremu zarzucasz brak kompetencji w kwestii zdjęć radiologicznych ma rację że ten obrazek możesz sobie wsadzić w dupę a nie prosić o ocenę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CamusVevo: matkobosko

@Yakooo: po cholere ci poglądowa opinia ludzi którzy z medycyna mają wspólnego tyle co słońce ze słonicą, a dwóch radiologów ci mówi, że opisywanie takiego zdjęcia można sobie w dupę wsadzić? Żeś mi napisał całą ścianę tekstu całkowicie od rzeczy gdzie są jasne ustawowo określone parametry jakie musi posiadać obraz i monitor aby można było się bawić w diagnostykę, i ci co się tym zajmują zawodowo
  • Odpowiedz
@Strahl: widzę jacy radiolodzy XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wnioskować, że druga osoba komentująca jest radiologiem, bo napisała przychylny komentarz. XDDD
No ja jestem IT i co w związku z tym, jeśli chodzi o technikalia na pewno ogarniam troszkę więcej, więc jak wchodzisz na taki tor, to ci odpisuję, że piszesz farmazony
  • Odpowiedz
@deptacz_gnoju: Pokaż mi akapit gdzie jest tutaj coś napisane co się nie zgadza z tym co napisałem? XD
Zdjęcie ma 4k roździelczość co ma to do tego, że wykorzystana jest dicom?

Zauważyłem, że medycyna #!$%@? od rzeczy i nic nie potrafi poprzeć niczego argumentami XD

Dodatkowo opierać się na
  • Odpowiedz
@Yakooo: czy dla ciebie punktem honoru jest iść w zaparte i nie przyznać się do błędu? im dalej brniesz tym większe głupoty #!$%@?; zdjęcie radiologiczne = zdjęcie w formacie dicom, a nie zdjęcie z aparatu fotograficznego xD
  • Odpowiedz