Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy zabiłeś pół roku temu dwie osoby w wypadku drogowym i do tej pory nie dostałeś zarzutów. Jakby o tobie zapomnieli.
grap32 - To uczucie, gdy zabiłeś pół roku temu dwie osoby w wypadku drogowym i do tej...
  • 88
  • Odpowiedz
@Jamniki2 no właśnie nie zauważyłem, za to zauważyłem że nie masz racji i w ogóle wychodzisz mocno z kontekstu watku kierując swoje odpowiedzi na jakiś dziwny tor udowadniania za wszelką cenę że temat powiązany z wątkiem (muzyka dla patoli) ma jakiekolwiek walory merytoryczne

I to po tym jak ktoś zapytał czemu ktoś ogląda ludzi gibajacych się jak małpy do jakiegos gównianego fragmentu (tak to co słyszymy w tle brzmi na pierwszy
  • Odpowiedz
@grap32: kiedy usłyszałem o tym wypadku, to czułem że tego gościa gdzieś już widziałem. I miałem rację. To były mąż laski z którą spotkałem się z dwa razy. Oczywiście wtedy sprawdziłem go na fb. Wówczas nic nie zwiastowało żeby był jakimś mecenasem. Patrząc na jego fb myślałem że to jakiś patus i kibol, miał chyba tatuaż ŁKS-u. Pamiętam jego post dot. zaręczyn z tą blondzią. Rzucił tam jakiś żenujący tekst
  • Odpowiedz
Jakby ktoś zaczął pierdzieć do mikrofonu, ty zacząłbyś tego słuchać i puszczać to sobie w samochodzie gdyby miało wystarczająco dużo wyświetleń na YouTube.


@tytjan17: Widzę kolejny autysta, który utożsamia krytykę kogoś zdania z personalnymi atakami, bo na pewno ja muszę tak robić. Wcale nie można mieć szerszego światopoglądu, widzieć alternatywy. Jedynie 0-1 istnieje xD

Nie oglądajmy seriali i filmów, bo zbyt dużo osób je zna! Książki też spalmy, zostawmy tylko
XpedobearX - > Jakby ktoś zaczął pierdzieć do mikrofonu, ty zacząłbyś tego słuchać i ...

źródło: comment_1658580248XeTEIYfVcQ0K6nIEYRWs3z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wpis dotyczy typa, który zabił na drodze dwie osoby i który po miesiącach od sprawy śmiga sobie bez zarzutów i wrzuca na insta story z jakimiś raszplami, a w komentarzach wojenki o to, kto czego słucha. Jak w tym kraju ma być normalnie xD
  • Odpowiedz