Wpis z mikrobloga

@somskia: tak, tak bardzo interesują się bliźnimi, że zakonnice katują dzieci w domach dziecka latami, a nikt się nie zainteresuje. Są też przypadki gwałtów, morderstw związanych z kościołem - też cichosza, winnych nie ma. Typowe krześcijańskie umiłowanie bliźnich :DDDD Niepełnosprawne dzieci nie dostają leczenia na NFZ - gdzie są te tłumy katolików wspierające takie rodziny?
  • Odpowiedz
@Frasad

Wpieprzanie się z buciorami w życie innych, szkalowanie i ostracyzm ludzi innych przekonań, wiary i orientacji. Zakazy i ciagle nakazy to wyraz troski. XD


No ale to proza życia. Ja wśród znajomych jestem największą konserwą i co jakiś czas muszę się mierzyć z tym że komuś nie odpowiada do końca mój styl życia i wartości.
  • Odpowiedz
@adibor:
lewacy wprowadzają jakieś reguły życia: 40 godzinny tydzień pracy, zakaz ciężkiej pracy dla dzieci i urlopy macierzyńskie
katole wprowadzają jakieś reguły życia: inkwizycja, ukrywanie pedofilii, współpraca z krwawymi reżimami, doprowadzenie do rozprzestrzenienia epidemii AIDS w Afryce, zakaz aborcji dla zgwałconych dziewczynek
  • Odpowiedz
lewacy wprowadzają jakieś reguły życia: 40 godzinny tydzień pracy, zakaz ciężkiej pracy dla dzieci i urlopy macierzyńskie


@deeprest: czyli zamordyzm i ograniczanie wolności gospodarczej janusza biznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@somskia: ja #!$%@?ę ale to są hipokryci. Powszechnie wiadomo, że w Polsce jak się w jakimś domu dzieje źle (pijackie awantury, dźwięki niszczonych sprzętów, płacz dzieci, krzyki bitej żony) to wszyscy chowają głowę w piasek. Nic nie widzieli, nic nie słyszeli. No sąsiad robotny był, tu pomógł tam pomógł, no lubił wypić ale który chłop nie pije?

Ta 'obelga w lewactwo' to jest właśnie sposób w jaki bogobojni polscy katolicy
  • Odpowiedz
@somskia: w takim razie gdzie ich miłość wobec pasterzy? Dlaczego katolicy swoje miłosierne napomnienia zachowują tylko dla lewaków i gejów? Przecież to niesprawiedliwe, że my dostajemy tyle troski, a dla innych brakuje. Może na przykład ksiądz biskup nie wie, że powinien pouczać swoich sekretarzy na temat ruchania w w gabinecie metropolity zanim szambo #!$%@? na całą Polskę?
  • Odpowiedz
@moll: Akurat #!$%@? się do życia innym i interesowanie się nim bardziej niż własnym uznałbym jako jedną z bardziej #!$%@? tradycji narodowych, niestety bardzo zakorzenionych, bardziej nawet niż religia katolicka.
  • Odpowiedz