Wpis z mikrobloga

@hashus: Czekaj ale istnieją wiarygodne badania i statystyki ze kobiety są mniej inteligentne. I ze czarni odpowiadają za większość morderstw. Co teraz ?
@Furiat: Nic, statystycznie to pewnie prawda i co w związku z tym? Tylko np niższy iloraz inteligencji u kobiet wynika z późnego dopuszczenia ich do edukacji wyższej i braku możliwości rozwoju na przestrzeni wieków, a przestępstwa wśród czarnych wynikaja głównie z gett w które sami biali ich wpakowali. A jakie wytłumaczenie maja konserwy na swoje ograniczone poglądy?
@hashus: Pffff. To ze ktoś miał 100lat temu ograniczane prawa do nauki bądź głosowania nie wpływa w żaden sposób na obecne kobiety które dostają dodatkowe punkty na Politechnikę w ramach promowania kobiet bądź darmowe kursy za sam fakt bycia kobieta. Za to na Ukrainie mężczyźni są zatrzymywani na granicy. Ale o tym dupa cicho wiadomo. Getta to kolejna bajka dla dzieci, oznaczało by to ze czarny nie jest w stanie osiągnąć
@Furiat: Oczywiście, kompletnie. Przecież wiadomo, ze biały człowiek swoje iq osiągnął już 5 lat po swoim powstaniu. Kompletnie na jego rozwój nie miał wpływ dostęp do edukacji czy możliwości społeczne. Tak jak kobiety, dajesz im prawa 50 lat temu i cyk, oczekujesz ze za jedno pokolenie wszystko zmienia.

Nie masz zielonego pojęcia o segregacji rasowej w USA i z czego to się bierze, udowadniasz, ze jesteś zwykłym ignorantem, który nie pojmuje
@hashus: A ty jesteś po prostu niedoedukowana osoba.

To przykre ze uważasz ze dzisiejsze kobiety są mniej inteligentne bo w 1815 miałem gorzej. To tak jak byś uważał ze masz naturalne zdolności do jazdy konno bo kiedyś w Polsce była husaria.

Jesteś po prostu cuckiem i schlebianie nieprawdziwe kobietom daje tobie przyjemność. Oczywiście to bandyckiej dyskryminacji 18 leniuch mężczyzn którzy nie maja możliwości ucieczki z kraju sie nie odniesiesz. Odpowiedz jest
@Furiat: Ale Ty jesteś odklejonym przegrywem xDˣᴰ nie odniosłeś się do żadnego faktu który podałem, tylko atakujesz personalnie. Baw sie dobrze ze swoją prawa ręka dzisiaj biedny biały heteroseksualny przegrywie xDˣᴰ
@hashus: Hahah. To ty sie nie odnosisz. A sugerowanie o nie ruchaniu oponenta tylko to potwierdza.

Powiem ci na przyszłość. To może na ludzi wyjdziesz. Jak patrzę na młodego Niemca to zakładam ze absolutnie niema nic wspólnego z przeszłością swojego nazistowskiego narodu, jest dobra osoba i niema złych intencji. Chyba zgodzimy sie ze to zdrowe podejście ?

O historii należy pamiętać z szacunku do niej i aby jej nie powtórzyć, natomiast
@Furiat: Co Ty bredzisz o jakichś Niemcach? xDˣᴰ nawet nie potrafisz stworzyć analogii odpowiedniej do tematu dyskusji.

Nie masz zielonego pojęcia jakim konstruktem społecznym jest równouprawnienie, bo postrzegasz to 0/1 jak typowy ograniczony prostak.

Ty masz przywileje jako biały heteroseksualny facet i nie wiesz o tym, bo z nich nie korzystasz, bo jesteś po prostu słaby.

Nie masz pojęcia do czego służy historia i jakie wnioski trzeba z niej wyciągać, nie
@hashus: XD. Skoro jestem takim prostakiem i skoro patrzenie na druga osobę bez pryzmatów ze względu na kolor skory, pochodzenie i jakaś przeszlosc jest ograniczonym i prostym spojrzeniem to powiedz wprost.

Czy zawracanie mężczyzn (18 lat to w sumie dzieciak) na granicy Ukrainy i zawracanie go na front nie jest dyskryminacja. Bo to jest akcja na dzień dzisiejszy nawet w trakcie pisania tego postu. Pozostałe moje zarzuty również bo ja gadam
@Furiat: Ale przecież służba wojskowa mężczyzn to wymysl konserwatystów, sam siebie orasz w tym momencie i nie, nie uważam ze to jest w porządku, bo każdy powinien mieć prawo uciekać gdzie pieprz rośnie ze swoim sumieniem.

Nie, biały hetereseksualny mężczyzna nie jest w zaden sposób dyskryminowany i może gdybys chociaż raz posmakował np spotkan w pracy na poziomie c-level, a nie opierał swoją wiedzę o artykułach z internetu to zrozumiałbyś o
niższy iloraz inteligencji u kobiet wynika z późnego dopuszczenia ich do edukacji wyższej i braku możliwości rozwoju na przestrzeni wieków


@hashus: Źródło?
@hashus: Znaczy to ze realistę wrzuciłeś w konserwatystę żeby łatwiej sie go obrażało albo bardziej pasowało do twoich wyobrażeń to klasyk.

Cieszę sie ze sie zgadzamy co dyskryminacji mężczyzn. I to takiej co kończy sie często śmiercią. Bo chyba oboje sie zgodzimy ze to najwyższa cena jaka można zapłacić za dyskryminacje.

Nie jestem przywiązany do swojej historii bo niemam z nią nic wspólnego, ja tworze swoją. Jedynie z szacunku do historii
@hashus: Wniosek jest taki, że dziewczynki w tym aspekcie są bardziej podatne na wpływ środowiska. Natomiast przez wieki większość społeczeństwa miała marny dostęp do edukacji lub w ogóle nie miała, a ich kontakt z literaturą ograniczał się do słuchowego zapoznawania się z fragmentami Biblii.