Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 24
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (porzeczkowy), 07:02:03, Sobota, 23 lipca 2022. Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy. Słońce wstało dziś o 04:43. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 16 godzin i 20 minut, w zenicie znajdzie się o 12:53 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:03. Ciemna noc zapadnie o 23:05, ale gwiazd można wypatrywać od 21:51.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (porzeczk...
  • 20
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Jakieś patusy zrobiły sobie pod moim blokiem imprezę o 1 w nocy. #!$%@?łam się, wyszłam na balkon (mieszkam na 4 piętrze xD) i się zapytałam


W odpowiedzi zaczęli grać jeszcze głośniej, więc musiałam zamknąć wszystkie okna w mieszkaniu i ratować się wentylatorem (

Dzień dobry Załoga.
Ranek ciepły, przyjemny i tak ma być do wieczora, a potem na Żuławy, według prognoz nadciągnie chmura z deszczem. Śniadanie zjedzone, Dziedzice śpią, bo wrócili po 24 z "Oblężenia Malborka" a niedługo trzeba ruszyć na Iławę. Siedzę sobie w ogrodzie i obserwuje jak pszczoły pracują w lawendzie. Nad domem lata ultra lekki samolot i trochę zazdroszczę, tych przyjemności, siedzącym w środku. Miłego dnia. Fajnego wolnego i dużo radości.

https://youtu.be/uZ3LlIl_TS8
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...

źródło: comment_1658560901NcZWsfy3ZKIH7e1JJvCvcn.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614
@omi-omi:

Elo. Sobota robocza, ale to kto śledzi, ten już nie jest zdziwiony. Wciąż kontynuuje się saga pt "zepsuty samochód", jak nie jeden, to drugi. Ja już #!$%@? nie mam do nich siły, jak się zdupcy, to akurat zupełnym przypadkiem po tym, jak dopiero co
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi @lrllrlrr

no dzien dobry ja dzisiej kolchoz od 6 ale w sumie nic sie nie dzialo wiec moglem sobie troche pospiulkac dluzej no i siedze byle do 14 no i wode pijcie koledzy nwm czy dzisiej tez tak gorosko jak wczoraj iprzedwczoraj ale jak rano bylem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Siemandero. Ja właśnie wróciłem z robót leśnych, powiem wam, że znalazłem fantastyczne miejsce na piknik ( ͡° ͜ʖ ͡°). Koło lasu na polanie, pod brzozami. Wiaterek fajny, do jakiś zabudowań daleko, no tylko wody brakuje, żeby wskoczyć i się ochłodzić, ale nie można mieć wszystkiego. Po powrocie z lasu wiązałem prysznic i poszedłem wywiesić pranie. No i założyłem sobie jeszcze mokrą koszulkę z prania i to jest to.