Wpis z mikrobloga

@k8vonG: El pantofello ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze rączki na spotkaniu niech wycałuje, że mu odpisała dziewczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°) tfu #!$%@?. Przez takich jak ten potem panienkom odbija i myślą, że one mogą leżeć i mieć #!$%@? a dobre chłopaki mają latać za nimi
  • Odpowiedz
  • 0
@Destruktor_20: Ale czekej, bo to w sumie zbyt ogólne. Nie powiedziałam co dla mnie znaczy aktrakcyjnosc - na pewno nie jest to wysmuskany, wyżyłowany, uczesany chłoptaś ;D tacy to możesz mieć racje - narcyzm i przekonanie o swojej wyjątkowości. Omijam. Ale są tacy, co nie zawsze wpisują się w kanony a mi się podobają. Wiec wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@k8vonG: Jak widzę czasem, co mężczyźni sądzą o kobietach wychodzących z inicjatywą, to już sama nie wiem, wszystko zależy od chłopa, raz trafisz na takiego, który podejdzie do tego pozytywnie, innym jest wszystko jedno, a czasem masz takiego jak tutaj xD Ja chyba głównie trafiałam na takich, którym to się nie podobało, tylko raz moje wychodzenie z inicjatywą zakończyło się związkiem, więc chyba faktycznie lepiej czekać i nic nie robić.
  • Odpowiedz
  • 0
@choochoomotherfucker: Coś w tym jest. W ogóle ludzie maja w naturze nie cenić tego, co samo przyłazi xD
My tak samo - najczęściej ignorujemy orbiterów a lecimy na tych „trudnodostepnych”. U facetów najwyraźniej działa to tak samo - woli se upolować i czuć przewagę. Chyba nie ma co walczyć z naturą ( ʖ̯)
  • Odpowiedz