Wpis z mikrobloga

@Alnon14: Jeden z najlepszych seriali sci-fi i ogólnie seriali, więc jak można nie polecać? I nie słuchaj się kolegi wyżej, zacznij normalnie od pierwszego sezonu. W piątym sezonie następuje taki mały reset, jednak lepiej zacząć normalnie od początku. Dla wielu osób dziesiąty Doktor, czyli David Tennant jest najlepszy, a właśnie byś go ominął zaczynając od piątego sezonu.
@Alnon14: Jeśli nie dbasz o efekty, to również polecam od 1 sezonu. A co do 10 doktora to się zgodzę. Poprostu chciałem uniknąć tego, żeby się ktoś nie zniechęcił od pierwszego sezonu, bo szkoda by było, żeby go omineły tak wspaniałe przygody.
@Alnon14: to jeden z najwspanialszych serialów na świecie, mój chyba nawet ulubiony, i wciąga i zaskakuje i utuli serduszko i dostarczy przemyśleń. Ja zaczynałam od 1 sezonu (nowego doktora), ale wiem i rozumiem, że mnóstwo osób się od niego odbija, szczególnie mając manekiny na wstępie :D Zazwyczaj polecam od 5 (wszystko zostanie ci wyjaśnione) i potem, jak sie już pokocha, cofnąć się do 1 sezonu. Wtedy będziesz miał jeszcze przygodę z
@nulius: @Noxgate: @lunaria: Dziena za polecenie! nawet spoko są te #!$%@? przygody, najbardziej mnie urzekło to, że arcywrogiem Doktora są jakieś strzelające kosze na śmieci xd.
Btw nie wiem zbytnio jakim #!$%@? można było sie speszyć tymi efektami specjalnymi (nie byłby złe, wydaje mi sie że w życiu widziałem gorsze xd). Bardziej mnie wkurzała Rose, tym jak ma #!$%@? na wszystko i jak sie nie #!$%@? w jakieś gówno
@Alnon14: no to super, że siadło, oj tak, te wątki miłosne traktowane po macoszemu bywały strasznie irytujące, na szczęście Rose dalej się troche zmienia :) strzelające kosze na śmieci hahahahha, zwykle ludzie o nich mówią solniczki :D
pamiętasz o odcinkach specjalnych, szczególnie regeneracyjnych? czasami ludzie o nich zapominają i mają wtf skąd nagle nowy doktor
@lunaria: Nah wątki miłosne pewnie będę koniec końców skipował w cholere, bo jak mają być takie bezcelowe to szkoda czasu xp Szczerze liczyłem że Rose zostanie w końcu ze swoją matką i chłopem (albo zginie xd) i Doktor będzie miał nowych kompanów, no ale cóż oby była znośniejsza dalej. A co do specialu to nooo na szczęśnie udało mi sie go obejrzeć, ale dziwne że zrobili jakiś special zamiast po prostu
Tak tak tak! :)
Oglądałam wszystko od 9-go do chyba 12-go Doktora, nawet słabe efekty specjalne mi nie przeszkadzały, ale może dlatego, że mam do tego serialu sentyment. ( ʖ̯)