Wpis z mikrobloga

W te ciepłe dni w kosmicznym tempie maleje poziom w moim dekancie Dior Homme Cologne, dlatego potrzebuje informację, czy jakikolwiek klon DHC ma sens pod wzgledem identycznego zapachu i w kwestii parametrów?
#perfumy
  • 16
  • Odpowiedz
@RumClapton: z mniej znanych klonów jest taki wynalazek jak El Ganso After Game. Na moje bardziej zielony w otwarciu, lepszy od Merca Cologne. Na swoją obronę, pierwowzoru dawno nie wąchałem. Najlepiej sprawdź w Hebe, zresztą obecnie jest tam do kupienia w promce 1zł/ml z kartą i kodem z newslettera. Inaczej zostaje kupno samego Diora bez kombinowania
  • Odpowiedz
@RumClapton: Daj sobie spokój z Zarą - kupiłem VLS, zlewałem się bez opamiętania i po godzinie niczego nie czułem. Do niedawna na rynku mieliśmy świetny substytut DHC - Mercedes-Benz Cologne, którego niestety wycofali z produkcji/dystrybucji.
Na mniejsze temperatury (15-25 stopni) spróbuj może wersji Homme Sport.
  • Odpowiedz
Tylko że ten co mam to upolowałem 15ml z 2013 a kupię nowe wypusty i będzie klapa jeśli to co piszą na tagu jest prawdą o parametrach wody z kranu


@RumClapton: Akurat u Diora jest podawany numer formulacji. I nowe flakony DHC, DHP nie mają zmiany formulacji. TYLKO DHS się zmienił.
  • Odpowiedz
@malani: Sam nie mam porównania porządnego, sprawdzałem w wąchalni i piękny zapach był rok temu w lato, parametry słabo-średnie, potem kupiłem dekant i mirek mówił że z roku premiery i trzyma na mnie lepiej (placebo?), spróbuję znow w wąchalni może na jednej ręce, mając sok z dekantu mojego na drugiej. Dzięki.
  • Odpowiedz
@RumClapton: Wiesz... Między batchami może byś spora różnica (patrz Aventus), więc jak nie robiłeś testów ręka w rękę i najlepiej dwa razy to raczej placebo :)
  • Odpowiedz