Wpis z mikrobloga

@Buty_Na_Asfalcie: Gram tylko Dianą. Pod tanka dobrze się gra jak przeciwnik ma dużo postaci walczących w zwarciu. Jak masz w drużynie np. Yasuo, to ja jednak wolę budować protobelta, bo twoim głównym zadaniem jest wbić się w dobrym momencie i dobrze rzucić ulta.
@Buty_Na_Asfalcie: P1. Ja nigdy nie buduję się tak samo, biorę to co mi w danym meczu potrzebne. Ale tak ogólnie to Sunfire, potem Demonic Embrace jak chcesz topić tanków, nashor itd. Shadowflame jest też bardzo dobry na Dianę
@Buty_Na_Asfalcie:

1. Jest słaba na początku gry. Rzadko jesteś w stanie zrobić sam smoka bez pomocy drużyny. Robisz to na tyle długo i tracisz na tyle dużo hp, że musisz być pewny, że wiesz gdzie jest przeciwny leśnik. Potem naturalnie Diana można nawet sama zrobić Barona ale potrzebuje do tego przedmiotów.

2. Zanim zdobędzie ulta, nie ma za bardzo cc, więc czasami ciężko się gankuje na starcie, raczej trzeba szybko farmić,
@Buty_Na_Asfalcie: To nie jest takie proste rzucić ulta na parę osób. Już jak się gra na diamenty, to wystarczy, że raz się złapie 3 osoby i do końca gry jest mała szansa, że się zgrupują. Dlatego czasami liczą się ułamki sekundy i trzeba szybko reagować jak tylko pojawi się dobra okazja a nie czekać na idealną sytuację, reset itd.
Ale jak czasami już się uda złapać całą piątkę to satysfakcja jest