Wpis z mikrobloga

A według was ile „do koperty” to jest wystarczajaco na weselu? Czy nie macie takiego limitu.

Chyba każdy powinien dawać tyle, ile może.


@Przybruw:
jak robiłem jakieś 2 lata temu wesele to płaciłem ok 350 od gościa dorosłego, gówniaki do 12 roku życia 1/2 ceny poniżej za free.
mając 150 gości doliczając fotografa i DJ (łącznie ok 8k) z kopert wesele mi się 'zwróciło' oraz zostało w łapie
  • Odpowiedz
ile „do koperty” to jest wystarczajaco na weselu


@Przybruw: W sumie tak jak pisze @getresh, zależy co nas łączy z parą młodą. My jak byliśmy w maju daliśmy 1k, ale w sumie mieliśmy dodatkowo komunię, roczek, urodziny syna (same wyprawienie wyniosło nas 900 zł na 10 bombleków :/), no i bombel dodatkowo był dwa razy na urodzinach kolegi. Relacje z młodą parą łączyły nas takie, że mogłabym nic
  • Odpowiedz
@Przybruw: Tyle na ile mnie w danym momencie stać i jaka to dla mnie osoba ¯_(ツ)_/¯ zawsze kisne z tego, ze ma się zwrócić za talerzyk. W #!$%@? mam, ze ktoś dał 500 zł za talerz i teraz oczekuje, ze zarobi na weselu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Przybruw: ja tam uważam, że dawanie kasy do koperty to jakiś #!$%@? zwyczaj.

"Masz tu kasę i się #!$%@?, jak ja do Ciebie przyjdę dostaniesz te same bankoty z powrotem"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Przybruw: To zależy jak kogoś lubisz. Ja przyjaciołom dawałem i 800 zł 10 lat temu ale na jakieś na doklejkę to max 300. Ale też ważne na ile możesz sobie pozwolić.
  • Odpowiedz
A podposujecie kopertę czy coś?


@BeHappy: Owszem i obojetnie o jaką uroczystosc chodzi. Tylko też to nie wyglada tak, ze na kopercie pisze, ze to ode mnie. XD na ten slub dalam swietna moim zdaniem ksiazke i napisalam dedykacje, na 18 kupilam wielką urodzinową kartkę, w którą wlozyłam kasę i napisałam też spersonalizowane zyczenia, na roczek kupiłam piekne zlote kolczyki w pudełku ktore posiadalo grawer i odniosłam sie do motyli.
  • Odpowiedz