Wpis z mikrobloga

@alberto81: A fakt, nie zauważyłem pod spodem ;) Obskocz wszystkie markety żeby uzbierać więcej, ja bym przytrzymał trochę ten cukier ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z olejem słonecznikowym do tej pory żałuję że nie kupiłem jak był już po wojnie po 1.30 funta za butelkę (z 1.09 przed wojną) bo teraz kosztuje 1.79 i dalej rośnie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolonko: media powiedziały, że będzie brakować, więc ludzie, zadbali o to, żeby zabrakło XD moja mama dzisiaj w czwartym sklepie znalazła cukier i to tylko 8 kg było dostępnych xd
  • Odpowiedz
@Mekeke2: najgorzej, że niedługo chciałem nalewkę z malin nastawiać, a potem jeszcze jeżyny mi się marzą, ale jak panika z cukrem akurat będzie, to nie będę na cukier polował, chrzanić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alberto81: Przez ostatnie 10 lat zużyłem może z 0.5kg cukru

@well_being: brzmi to dość abstrakcyjnie,
przez 10 lat nie zrobiłeś żadnego ciasta? do żadnej marynaty czy sosu nie dodałeś cukru? nikt z twoich gości nie słodzi cukrem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alberto81: o #!$%@? chodzi z tym cukrem? Już była przecież taka akcja, że wiara po 50 kg za 8 zł/kg kupowała i pewnie ma go do dzisiaj. Na allegro już też są oferty zakupu cukru z Niemiec?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolonko: no robi przetwory, albo często piecze. U mnie się zawsze kupowało cukier w paczkach po 10 kg, żeby sobie w ogóle głowy nim nie zaprzątać, po prostu zawsze jest xd
  • Odpowiedz