Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
jest sobie droga rowerowa tak jak tu albo przebiega po chodniku. No i na tej drodze jest przejscie dla pieszych, kto komu ma ustapic pierszenstwo? Rowerzysta pieszemu czy pieszy rowerzyscie?
  • Odpowiedz
@kuraku: Jednokierunkowa. Dwa pasy w jednym kierunku. W godzinach szczytu zakorkowana. Teraz samochody rozleją się na okolicę.
Dzięki ci o koronawirusie za pracę 100% zdalną... Nie żebym jeździł do biura samochodem. 100% rower albo zbiorkom jak był świeży śnieg. Ale miasto będzie wyglądać coraz gorzej.
Mam w nim kilka punktów zainteresowania ale coraz mniejszą mam ochotę się tam udawać bo dotarcie na miejsce jest tragiczne. A nie będę rowerem woził ciężkich
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: No mnie to trochę gówno obchodzi bo jeśli w ogóle jestem w mieście samochodem, to poza godzinami szczytu, albo wcale. Większość rzeczy załatwiam zdalnie, albo w firmach które są bardziej na obrzeżach i mogę tam dojechać objeżdżając wszystko. Jak chcę do centrum na piwo czy jedzenie to rowerem miejskim mam 15 minut jazdy i z 5-10 dojścia z domu do stacji.
Ale potrafię sobie wyobrazić, że ludzie którzy koniecznie muszą
  • Odpowiedz
od dawien dawna tam nie ma korków


@DingoSra: może i kiedyś nie było, ale za to teraz będą ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bo chyba nie myślisz że na nowej, jednokierunkowej drodze gdzie nie ma zatoczek autobusowych korki się nie pojawią? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Trzeba przyznać... Łódź potrafi w zabieranie miejsc parkingowych. Jak było więcej, tak będzie mniej tylko po to aby
  • Odpowiedz