Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?
jakiś ptak albo inne gowno wleciał mi do pokoju przez uchylone okno
co zabawniejsze - mam moskitierę, a #!$%@? ja zwyczajnie zerwał w rogu
i co ja mam teraz zrobić
cykam się, ze to nietoperz i mnie #!$%@? XD
potem wpuszczę tam kota i niech zrobi z delikwentem porządek, o ile sam nie wyleci (otworzyłem okno na oścież i #!$%@? do innego pokoju)
#zalesie #ptaki #wtf ##!$%@?
  • 12
@paramyksowiroza: ewidentnie nietoperz, niestety
pół dnia spędziłem na wyrzucaniu ubrań z szafy, jak i innych rzeczy - wiernie towarzyszył mi mój kocur - który w swej historii dokonań pochwalić się może upolowaniem nietoperzy, toteż czułem się bezpiecznie w jego towarzystwie
(jest to kot podwórkowy i dziki, którego oswoiłem)

well - każda szafa została opróżniona, wiec wszystko wskazuje na to, ze skubany potworek znalazł schronienie w moim łóżku
liczę jednak na to,
@Groenekan: To serio dziwne, że nietoperz który waży 10 gramów był w stanie zerwać moskitierę.
Jak Ty żeś to przyklejał? Na klej biurowy? :)

Ale jak wleciał, to i wyleci, wyluzuj. A jak zostawisz otwarte okno to na pewno wyleci, przecież musi coś jeść.
Będzie dobrze, powodzenia!
No i pozdro dla kota!
@paramyksowiroza: ta moskitiera była zaczepiona na rzepach, które zostały przyklejone do framugi
ja tez jestem w szoku ze względu na to, co tu się odwaliło
i cud, ze akurat się przebudziłem w środku tejże nocy - mam na tyle twardy sen, ze zignorowalbym istne bombardowanie miasta
inaczej - najpewniej żyłbym sobie z nietoperzem nie mając świadomości o jego bytowaniu w mym pokoju XD
mieszkam blisko lasu, na mojej działce znajduje się